Live Basketball Scores, Fixtures, Predictions & Results
OKC Thunder DAL Mavericks
19:30
OKC Thunder
DAL Mavericks
DEN Nuggets MIN Timberwolves
1:30
Ended
DEN Nuggets
117
MIN Timberwolves
90
Riachuelo de La Rioja Union Santa Fe
0:00
Ended
Riachuelo de La Rioja
85
Union Santa Fe
77
Penarol Argentino Junin
1:00
Ended
Penarol
84
Argentino Junin
77
Zarate Basket Gimnasia Comodoro
1:10
Ended
Zarate Basket
78
Gimnasia Comodoro
69
Venezia Reggio Emilia
18:00
Venezia
Reggio Emilia
Virtus Bologna Derthona Basket
18:45
Virtus Bologna
Derthona Basket
Minas Sao Paulo
17:30
Minas
Sao Paulo
Tokyo Alvark Ryukyu Golden Kings
10:05
Tokyo Alvark
Ryukyu Golden Kings
Utsunomiya Brex Chiba Jets
10:30
Utsunomiya Brex
Chiba Jets
San En Neo Phoenix Hiroshima Dragonflies
4:05
Ended
San En Neo Phoenix
70
Hiroshima Dragonflies
77
Nagoya Diamond Dolphins Mikawa Seahorses
6:05
Ended
Nagoya Diamond Dolphins
78
Mikawa Seahorses
69
Lanus Villa Mitre de Bahia Blanca
23:30
Lanus
Villa Mitre de Bahia Blanca
Lanus Villa Mitre
23:30
Lanus
Villa Mitre
Racing de Chivilcoy Racing Club de Avellaneda
0:00
Ended
Racing de Chivilcoy
95
Racing Club de Avellaneda
64
Liaoning Flying Leopards Guangdong Southern Tigers
11:35
Liaoning Flying Leopards
Guangdong Southern Tigers
Juvi Cremona Udine
18:30
Juvi Cremona
Udine
Urania Milano Verona
18:30
Urania Milano
Verona
Nancy Gravelines
17:15
Nancy
Gravelines
Saint-Quentin Strasbourg
17:15
Saint-Quentin
Strasbourg
Dijon Le Mans
17:15
Dijon
Le Mans
Le Portel Paris
17:15
Le Portel
Paris
Blois Monaco
17:15
Blois
Monaco
Paris-Levallois Nanterre
17:15
Paris-Levallois
Nanterre
Limoges Bourg
17:15
Limoges
Bourg
Cholet Chalon
17:15
Cholet
Chalon
Roanne Asvel Lyon-Villeurbanne
17:15
Roanne
Asvel Lyon-Villeurbanne
1
live
Sarangani Marlins Paranaque Patriots
4Q-1'
Sarangani Marlins
63
Paranaque Patriots
96
Bulacan Kuyas Davao Occidental Tigers
10:00
Bulacan Kuyas
Davao Occidental Tigers
Mersin BBGSK Gaziantep
12:30
Mersin BBGSK
Gaziantep
SKS Starogard Gdanski Gornik Walbrzych
16:00
SKS Starogard Gdanski
Gornik Walbrzych
GKS Tychy Astoria Bydgoszcz
18:00
GKS Tychy
Astoria Bydgoszcz
2
live
UB Archena CB Aridane
2Q-0'
UB Archena
37
CB Aridane
30
Cordoba Basket Zaragoza II
3Q-10'
Cordoba
37
Basket Zaragoza II
33
Bizkaia Bilbao II Estudiantes 2
11:15
Bizkaia Bilbao II
Estudiantes 2
CD Leonesa Basket Club Basquet Mollet
11:15
CD Leonesa Basket
Club Basquet Mollet
CE Bisbal Basquet UBI Concordia
15:00
CE Bisbal Basquet
UBI Concordia
Jaen FS CB Mataro
15:00
Jaen FS
CB Mataro
Uros De Rivas EB Lliria
17:15
Uros De Rivas
EB Lliria
Upb Gandia CB Tormes
17:15
Upb Gandia
CB Tormes
Colon de Corrientes Hindu Club
0:00
Ended
Colon de Corrientes
85
Hindu Club
70
Bursaspor Fenerbahce
16:00
Bursaspor
Fenerbahce
CS Municipal Ploiesti CSM Focsani
14:00
CS Municipal Ploiesti
CSM Focsani
ACS Targu Jiu ABC Laguna Bucuresti
16:00
ACS Targu Jiu
ABC Laguna Bucuresti
CSO Voluntari Pitesti
17:00
CSO Voluntari
Pitesti
1
live
Zavkhan 3x3 Sagamihara 3x3
4'
Zavkhan 3x3
10
Sagamihara 3x3
10
Shinagawa 3x3 Busan 3x3
1:10
To be fixed
Shinagawa 3x3
Busan 3x3
San Juan 3x3 Zavkhan 3x3
4:50
To be fixed
San Juan 3x3
21
Zavkhan 3x3
9
Beijing 3x3 Utrecht 3x3
5:40
To be fixed
Beijing 3x3
13
Utrecht 3x3
18
Dusseldorf 3x3 Utsunomiya 3x3
6:05
To be fixed
Dusseldorf 3x3
18
Utsunomiya 3x3
21
San Juan 3x3 Sagamihara 3x3
6:30
To be fixed
San Juan 3x3
19
Sagamihara 3x3
10
Princeton 3x3 Yesan 3x3
6:55
To be fixed
Princeton 3x3
21
Yesan 3x3
13
Lokomotiv Kuban Unics Kazan
11:00
Lokomotiv Kuban
Unics Kazan
Spojnia Stargard Anwil Wloclawek
16:30
Spojnia Stargard
Anwil Wloclawek
Legia Warszawa King Wilki Morskie Szczecin
18:30
Legia Warszawa
King Wilki Morskie Szczecin
Ironi Ramat Gan Hapoel Holon
17:40
Ironi Ramat Gan
Hapoel Holon
Shiga Lakes Yamagata Wyverns
5:00
Ended
Shiga Lakes
91
Yamagata Wyverns
86
Altiri Chiba Koshigaya Alphas
6:00
Ended
Altiri Chiba
93
Koshigaya Alphas
97
Torino Teen Women Basket Roma Women
14:00
Torino Teen Women
Basket Roma Women
Vicenza Women Carugate Women
16:00
Vicenza Women
Carugate Women
Alpo Basket 99 Women Roseto Women
18:30
Alpo Basket 99 Women
Roseto Women
Clube 5Basket Guifoes
17:30
Clube 5Basket
Guifoes
Belenenses Basket de Queluz
18:00
Belenenses
Basket de Queluz
Famalicense AC Academico FC
20:00
Famalicense AC
Academico FC
Beira Mar Ginasio Figueirense
20:00
Beira Mar
Ginasio Figueirense
Moron CB Sant Antoni
16:00
Moron
CB Sant Antoni
Albacete Zamora
18:30
Albacete
Zamora
3
live
Maitland Mustangs Hills Hornets
3Q-10'
Maitland Mustangs
40
Hills Hornets
58
Illawarra Hawks NBL1 Hornsby Spiders
2Q-0'
Illawarra Hawks NBL1
58
Hornsby Spiders
36
Bankstown Bruins Albury Wodonga Bandits
2Q-2'
Bankstown Bruins
28
Albury Wodonga Bandits
44
Inner West Bulls Manly Warringah Sea Eagles
10:00
Inner West Bulls
Manly Warringah Sea Eagles
Sydney Comets Sutherland Sharks
7:30
Ended
Sydney Comets
86
Sutherland Sharks
66
Norths Bears Penrith Panthers
8:00
Ended
Norths Bears
96
Penrith Panthers
86
Newcastle Falcons BA Coe
7:00
To be fixed
Newcastle Falcons
BA Coe
Fantasmas de San Vicente Santa Ana BC
1:15
Ended
Fantasmas de San Vicente
68
Santa Ana BC
85
Salvadorenos Brujos Izalco
1:15
Ended
Salvadorenos
89
Brujos Izalco
81
Usti Nad Labem BK Decin
16:00
Usti Nad Labem
BK Decin
Kormend Kaposvari
16:00
Kormend
Kaposvari
Atomeromu OSE Lions
16:00
Atomeromu
OSE Lions
Alba Fehervar ZTE KK
16:00
Alba Fehervar
ZTE KK
KTE-Duna Aszfalt SZTE-Szedeak
16:00
KTE-Duna Aszfalt
SZTE-Szedeak
Falco Szombathely Szolnoki Olaj
17:45
Falco Szombathely
Szolnoki Olaj
1
live
Bali United Borneo Hornbills
2Q-0'
Bali United
40
Borneo Hornbills
35
Dewa United Pelita Jaya Jakarta
11:00
Dewa United
Pelita Jaya Jakarta
Rajawali Medan Kesatria Bengawan Solo
13:00
Rajawali Medan
Kesatria Bengawan Solo
Prawira Bandung Tangerang Hawks
7:00
Ended
Prawira Bandung
76
Tangerang Hawks
71
Barangay Ginebra San Miguel Magnolia Hotshots
10:15
Barangay Ginebra San Miguel
Magnolia Hotshots
Terrafirma Dyip San Miguel Beermen
7:00
Ended
Terrafirma Dyip
106
San Miguel Beermen
95
Njardvik Valur
19:15
Njardvik
Valur
4
live
NW Tasmania Thunder Melbourne Tigers
3Q-10'
NW Tasmania Thunder
36
Melbourne Tigers
49
Geelong Supercats Sandringham Sabres
2Q-0'
Geelong Supercats
37
Sandringham Sabres
41
Casey Cavaliers Kilsyth Cobras
1Q-4'
Casey Cavaliers
12
Kilsyth Cobras
14
Ballarat Miners Eltham Wildcats
1Q-3'
Ballarat Miners
13
Eltham Wildcats
14
Dandenong Rangers Keilor Thunder
10:00
Dandenong Rangers
Keilor Thunder
Knox Raiders Waverley Falcons
10:00
Knox Raiders
Waverley Falcons
Ringwood Hawks Diamond Valley Eagles
10:00
Ringwood Hawks
Diamond Valley Eagles
Bendigo Braves Frankston Blues
9:00
Ended
Bendigo Braves
12
Frankston Blues
7
Kauhajoen Karhu Kataja Basket
14:00
Kauhajoen Karhu
Kataja Basket
Geelong United Women Sandringham Sabres Women
7:00
Ended
Geelong United Women
63
Sandringham Sabres Women
71
Bendigo Braves Women Frankston Blues Women
7:00
Ended
Bendigo Braves Women
57
Frankston Blues Women
84
Casey Cavaliers Women Kilsyth Cobras Women
7:30
Ended
Casey Cavaliers Women
73
Kilsyth Cobras Women
79
Ballarat Rush Women Eltham Wildcats Women
7:30
Ended
Ballarat Rush Women
75
Eltham Wildcats Women
66
Ringwood Hawks Women Diamond Valley Eagles Women
8:00
Ended
Ringwood Hawks Women
75
Diamond Valley Eagles Women
103
Dandenong Rangers Women Keilor Thunder Women
8:00
Ended
Dandenong Rangers Women
64
Keilor Thunder Women
69
Knox Raiders Women Waverley Falcons Women
8:00
Ended
Knox Raiders Women
73
Waverley Falcons Women
63
Launceston Tornadoes Women Melbourne Tigers Women
8:00
Ended
Launceston Tornadoes Women
78
Melbourne Tigers Women
67
Sport Lisboa Benfica Vitoria SC
14:00
Sport Lisboa Benfica
Vitoria SC
Oliveirense CD Povoa
14:00
Oliveirense
CD Povoa
Las Animas Puerto Varas
23:30
Las Animas
Puerto Varas
CD Castro Sportiva Italiana
0:30
Ended
CD Castro
73
Sportiva Italiana
76
Al Riyadi Beirut Homenetmen
18:45
Al Riyadi Beirut
Homenetmen
Dinamo Vladivostok Khimki Podmoskovie
8:00
To be fixed
Dinamo Vladivostok
Khimki Podmoskovie
Toros Trotamundos De Carabobo
21:30
Toros
Trotamundos De Carabobo
Brillantes de Maracaibo Gladiadores de Anzoategui
22:30
Brillantes de Maracaibo
Gladiadores de Anzoategui
Centauros de Portuguesa Cocodrilos de Caracas
23:00
Centauros de Portuguesa
Cocodrilos de Caracas
4
live
Ipswich Force North Gold Coast Seahawks
2Q-2'
Ipswich Force
39
North Gold Coast Seahawks
37
Gold Coast Rollers Northside Wizards
2Q-0'
Gold Coast Rollers
41
Northside Wizards
49
Sunshine Coast Phoenix Cairns Marlins
1Q-7'
Sunshine Coast Phoenix
3
Cairns Marlins
0
Townsville Heat Mackay Meteors
1Q-3'
Townsville Heat
18
Mackay Meteors
8
Southern Districts Spartans Logan Thunder
10:00
Southern Districts Spartans
Logan Thunder
Ndejje Angels Livingstone (Uganda)
13:00
Ndejje Angels
Livingstone (Uganda)
3
live
Inner West Bulls Women Manly Warringah Sea Eagles Women
4Q-0'
Inner West Bulls Women
54
Manly Warringah Sea Eagles Women
72
Central Coast Crusaders Women Canberra Nationals Women
3Q-10'
Central Coast Crusaders Women
43
Canberra Nationals Women
39
Sydney Comets Women Sutherland Sharks Women
1Q-3'
Sydney Comets Women
7
Sutherland Sharks Women
16
Newcastle Falcons Women BA Coe Women
9:15
Newcastle Falcons Women
BA Coe Women
Norths Bears Women Penrith Panthers Women
6:00
Ended
Norths Bears Women
78
Penrith Panthers Women
68
Illawarra Hawks Women Hornsby Spiders Women
7:00
Ended
Illawarra Hawks Women
83
Hornsby Spiders Women
58
Maitland Mustangs Women Hills Hornets Women
7:00
Ended
Maitland Mustangs Women
56
Hills Hornets Women
72
Bankstown Bruins Women Albury Wodonga Bandits Women
7:00
Ended
Bankstown Bruins Women
73
Albury Wodonga Bandits Women
92
1
live
Southern District Spartans Women Logan Thunder Women
4Q-0'
Southern District Spartans Women
76
Logan Thunder Women
83
Ipswich Force Women North Gold Coast Seahawks Women
7:00
Ended
Ipswich Force Women
74
North Gold Coast Seahawks Women
106
Gold Coast Rollers Women Northside Wizards Women
7:00
Ended
Gold Coast Rollers Women
63
Northside Wizards Women
95
Townsville Flames Women Mackay Meteorettes Women
7:30
Ended
Townsville Flames Women
101
Mackay Meteorettes Women
73
Sunshine Coast Phoenix Women Cairns Dolphins Women
7:30
To be fixed
Sunshine Coast Phoenix Women
0
Cairns Dolphins Women
0
Basket Landes Women Villeneuve d'Ascq Women
18:45
Basket Landes Women
Villeneuve d'Ascq Women
Geraldton Buccaneers East Perth Eagles
11:00
Geraldton Buccaneers
East Perth Eagles
Perth Redbacks South West Slammers
11:00
Perth Redbacks
South West Slammers
Warwick Senators Cockburn Cougars
11:00
Warwick Senators
Cockburn Cougars
Lakeside Lightning Willetton Tigers
11:30
Lakeside Lightning
Willetton Tigers
Kalamunda Eastern Suns Rockingham Flames
12:30
Kalamunda Eastern Suns
Rockingham Flames
Goldfields Giants Mandurah Magic
13:00
Goldfields Giants
Mandurah Magic
Praia Grande U20 FR Avare U20
19:00
Praia Grande U20
FR Avare U20
Mogi das Cruzes U20 Sesi SP/Franca U20
20:00
Mogi das Cruzes U20
Sesi SP/Franca U20
Ezzahra Sport US Ansar
17:00
Ezzahra Sport
US Ansar
ES Goulette Etoile Sportive Sahel
17:00
ES Goulette
Etoile Sportive Sahel
JS Manazeh DS Grombalia
17:00
JS Manazeh
DS Grombalia
Caribbean Storm Islands Piratas de Bogota
2:40
Ended
Caribbean Storm Islands
92
Piratas de Bogota
75
JT Lady Jaguars Women Miracle Ravens Women
11:00
JT Lady Jaguars Women
Miracle Ravens Women
A1 Challenge Women Nabisunsa Women
7:00
Ended
A1 Challenge Women
50
Nabisunsa Women
48
AD Vagos Women Sanjoanense Women
15:30
AD Vagos Women
Sanjoanense Women
GC Zurich Wildcats Villars Basket
15:30
GC Zurich Wildcats
Villars Basket
1
live
Camberwell Dragons Wyndham Basketball
3Q-10'
Camberwell Dragons
43
Wyndham Basketball
49
Blackburn Vikings McKinnon Cougars
10:00
Blackburn Vikings
McKinnon Cougars
Melbourne University Bellarine Storm
10:30
Melbourne University
Bellarine Storm
Keysborough Cougars Western Port
8:00
Ended
Keysborough Cougars
99
Western Port
73
3
live
Perth Redbacks Women South West Slammers Women
2Q-2'
Perth Redbacks Women
48
South West Slammers Women
26
Warwick Senators Women Cockburn Cougars Women
3Q-10'
Warwick Senators Women
33
Cockburn Cougars Women
47
Lakeside Lightning Women Willetton Tigers Women
1Q-1'
Lakeside Lightning Women
18
Willetton Tigers Women
19
Kalamunda Eastern Suns Women Rockingham Flames Women
10:30
Kalamunda Eastern Suns Women
Rockingham Flames Women
Goldfields Giants Women Mandurah Magic Women
11:00
Goldfields Giants Women
Mandurah Magic Women
Mega MIS Women Crvena Zvezda Women
16:00
Mega MIS Women
Crvena Zvezda Women
Igokea Bosna
17:00
Igokea
Bosna
Mladost Mrkonjic Grad Sloboda Uzice
17:00
Mladost Mrkonjic Grad
Sloboda Uzice
Borac Banja Luka Siroki
17:00
Borac Banja Luka
Siroki
Sodie Mesquita Women Funvic/Ituano Women
22:00
Sodie Mesquita Women
Funvic/Ituano Women
Corinthians Women SESI/Araraquara Women
0:00
Ended
Corinthians Women
60
SESI/Araraquara Women
56
Patrioti Levice Spissky Rytieri
15:00
Patrioti Levice
Spissky Rytieri
TFT Skopje MZT Skopje
17:00
TFT Skopje
MZT Skopje
Forestville Eagles South Adelaide Panthers
10:30
Forestville Eagles
South Adelaide Panthers
Woodville Warriors Central District Lions
10:45
Woodville Warriors
Central District Lions
Eastern Mavericks North Adelaide Rockets
10:45
Eastern Mavericks
North Adelaide Rockets
Sturt Sabres West Adelaide Bearcats
10:45
Sturt Sabres
West Adelaide Bearcats
Southern Tigers Norwood Flames
11:00
Southern Tigers
Norwood Flames
Gigantes Carolina Ponce
0:00
Ended
Gigantes Carolina
100
Ponce
104
Quebradillas San German
0:00
Ended
Quebradillas
102
San German
100
Dijon U21 Le Mans U21
13:30
Dijon U21
Le Mans U21
Boulogne-Levallois U21 Nanterre U21
13:30
Boulogne-Levallois U21
Nanterre U21
Hawke’s Bay Hawks Otago Nuggets
4:00
Ended
Hawke’s Bay Hawks
116
Otago Nuggets
105
Auckland Tuatara Manawatu Jets
7:30
Ended
Auckland Tuatara
110
Manawatu Jets
72
Universitario de Sucre Nacional Potosi
0:30
Ended
Universitario de Sucre
85
Nacional Potosi
96
1
live
New Taipei Kings Kaohsiung Steelers
2Q-5'
New Taipei Kings
48
Kaohsiung Steelers
41
Formosa Dreamers Fubon Braves
6:30
Ended
Formosa Dreamers
85
Fubon Braves
81
4
live
Forestville Eagles Women South Adelaide Panthers Women
3Q-3'
Forestville Eagles Women
60
South Adelaide Panthers Women
37
Eastern Mavericks Women North Adelaide Rockets Women
3Q-10'
Eastern Mavericks Women
18
North Adelaide Rockets Women
31
Southern Tigers Women Norwood Flames Women
3Q-10'
Southern Tigers Women
35
Norwood Flames Women
29
Sturt Sabres Women West Adelaide Bearcats Women
3Q-10'
Sturt Sabres Women
38
West Adelaide Bearcats Women
33
UNSPED Spor Falcon Atletik
12:00
UNSPED Spor
Falcon Atletik
Kadikoy Istanbul Izmir BSB
15:00
Kadikoy Istanbul
Izmir BSB
Yelkispor Babaeskispor
15:00
Yelkispor
Babaeskispor
Orlovi Women Lavovi Women
17:30
Orlovi Women
Lavovi Women
Bulleen Boomers Women Sherbrooke Suns Women
10:00
Bulleen Boomers Women
Sherbrooke Suns Women
Camberwell Dragons Women Wyndham Basketball Women
7:00
Ended
Camberwell Dragons Women
66
Wyndham Basketball Women
102
Warrnambool Mermaids Women Hume City Broncos Women
7:30
Ended
Warrnambool Mermaids Women
65
Hume City Broncos Women
57
CSD Colo Colo CD Municipal Chillan
22:00
CSD Colo Colo
CD Municipal Chillan
Arabe Valparaiso CD Sergio Ceppi
22:30
Arabe Valparaiso
CD Sergio Ceppi
Abejas Women Correcaminos Women
1:30
Ended
Abejas Women
76
Correcaminos Women
73
Rojas de Veracruz Women Fuerza Regia Women
2:15
Ended
Rojas de Veracruz Women
58
Fuerza Regia Women
68
Panteras Women Freseras Women
2:30
Ended
Panteras Women
56
Freseras Women
76
Taipei Taishin Mars New Taipei CTBC DEA
11:00
Taipei Taishin Mars
New Taipei CTBC DEA
MU Cardinals LPU Pirates
1:00
Ended
MU Cardinals
75
LPU Pirates
67
Perpetual Altas JRU Heavy Bombers
3:00
Ended
Perpetual Altas
91
JRU Heavy Bombers
89
ADU Falcons UE Red Warriors
5:00
Ended
ADU Falcons
57
UE Red Warriors
65
Rivers Hoopers Armee Patriotique Rwandaise
14:30
Rivers Hoopers
Armee Patriotique Rwandaise
Rivers Hoopers APR BBC
14:30
Rivers Hoopers
APR BBC
US Monastir AS Douanes
17:30
US Monastir
AS Douanes
GS Gahini Women Groupes Scolaire Marie Women
10:00
GS Gahini Women
Groupes Scolaire Marie Women
REG BBC Women IPRC Huye Women
13:00
REG BBC Women
IPRC Huye Women
GS Cosider Women MT Setif Women
13:00
GS Cosider Women
MT Setif Women
HD Marines Women MC Alger Women
15:00
HD Marines Women
MC Alger Women
MTS-ARBA Colegio de Abogados
2:00
Ended
MTS-ARBA
82
Colegio de Abogados
92
Roswell Pelicans PFC
2:00
Ended
Roswell
93
Pelicans PFC
72
Cathay Life Women Taiyuan Women
7:00
Ended
Cathay Life Women
90
Taiyuan Women
86
Beijing Normal University Northeastern University
2:00
Ended
Beijing Normal University
74
Northeastern University
67
BC Tartu Parnu
16:00
BC Tartu
Parnu
Al Arabi Qatar Al Ahli Qatar
14:00
Al Arabi Qatar
Al Ahli Qatar
Al Sadd Al Rayyan
16:00
Al Sadd
Al Rayyan
Ventspils Liepajas Lauvas
11:00
Ventspils
Liepajas Lauvas
LV Aces Puerto Rico Women
17:00
LV Aces
Puerto Rico Women
LA Sparks PHX Mercury
2:00
Ended
LA Sparks
98
PHX Mercury
85