Live Football Scores, Fixtures, Predictions & Results
1
live
Fulham Man City
86'
Fulham
0
Man City
3
Wolverhampton Crystal Palace
14:00
Wolverhampton
Crystal Palace
Everton Sheff Utd
14:00
Everton
Sheff Utd
Tottenham Burnley
14:00
Tottenham
Burnley
Bournemouth Brentford
14:00
Bournemouth
Brentford
West Ham Luton
14:00
West Ham
Luton
Newcastle Brighton
14:00
Newcastle
Brighton
Nottm Forest Chelsea
16:30
Nottm Forest
Chelsea
1
live
Mallorca Las Palmas
58'
Mallorca
1
Las Palmas
0
Villarreal Sevilla
14:15
Villarreal
Sevilla
Granada Real Madrid
16:30
Granada
Real Madrid
Athletic Bilbao Osasuna
19:00
Athletic Bilbao
Osasuna
Napoli Bologna
16:00
Napoli
Bologna
AC Milan Cagliari
18:45
AC Milan
Cagliari
1
live
SC Freiburg Heidenheim
0'
SC Freiburg
Heidenheim
Cologne Union Berlin
13:30
Cologne
Union Berlin
Borussia M'gladbach Eintracht Frankfurt
13:30
Borussia M'gladbach
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig Werder Bremen
13:30
RB Leipzig
Werder Bremen
Mainz Borussia Dortmund
16:30
Mainz
Borussia Dortmund
Atlanta United DC United
23:30
Atlanta United
DC United
Charlotte FC Nashville SC
23:30
Charlotte FC
Nashville SC
CF Montreal Inter Miami CF
23:30
CF Montreal
Inter Miami CF
New York Red Bulls New England Revolution
23:30
New York Red Bulls
New England Revolution
Philadelphia Union Orlando City SC
23:30
Philadelphia Union
Orlando City SC
Toronto FC New York City FC
23:30
Toronto FC
New York City FC
Columbus Crew FC Cincinnati
23:45
Columbus Crew
FC Cincinnati
Flamengo Corinthians
19:00
Flamengo
Corinthians
Criciuma Cuiaba
19:00
Postponed
Criciuma
Cuiaba
Vizela Estrela
14:30
Vizela
Estrela
Portimonense Rio Ave
14:30
Portimonense
Rio Ave
Estoril Sporting
17:00
Estoril
Sporting
Guimaraes Braga
19:30
Guimaraes
Braga
Huracan Defensa y Justicia
17:30
Huracan
Defensa y Justicia
Godoy Cruz Barracas Central
18:30
Godoy Cruz
Barracas Central
CA Independiente CA Talleres de Córdoba
20:30
CA Independiente
CA Talleres de Córdoba
River Plate Central Cordoba
22:45
River Plate
Central Cordoba
Newell's Platense
0:15
Ended
Newell's
2
Platense
0
Argentinos Jrs Rosario Central
0:15
Ended
Argentinos Jrs
3
Rosario Central
2
River Plate Belgrano
22:45
Postponed
River Plate
Belgrano
Eupen RWD Molenbeek
16:15
Eupen
RWD Molenbeek
Charleroi KV Kortrijk
16:15
Charleroi
KV Kortrijk
Anderlecht Genk
18:45
Anderlecht
Genk
Al Raed Al Taee
15:00
Al Raed
Al Taee
Al Hilal Riyadh Al Hazm
15:00
Al Hilal Riyadh
Al Hazm
Al Shabab Riyadh Al Ahli Jeddah
18:00
Al Shabab Riyadh
Al Ahli Jeddah
Sportivo Trinidense Nacional Asuncion
21:00
Sportivo Trinidense
Nacional Asuncion
Sportivo Luqueno Sportivo Ameliano
23:30
Sportivo Luqueno
Sportivo Ameliano
Libertad Asuncion Sol de America
0:30
Ended
Libertad Asuncion
4
Sol de America
1
ASD Caldiero Terme Clodiense
14:00
ASD Caldiero Terme
Clodiense
Las Palmas U19 Real Betis U19
10:00
To be fixed
Las Palmas U19
0
Real Betis U19
3
Athletic Bilbao U19 Mallorca U19
10:00
To be fixed
Athletic Bilbao U19
1
Mallorca U19
0
2
live
LZS Starowice Dolne Carina Gubin
14'
LZS Starowice Dolne
0
Carina Gubin
0
Blekitni Stargard Vineta Wolin
13'
Blekitni Stargard
1
Vineta Wolin
0
Olimpia Zambrow Warta Sieradz
13:00
Olimpia Zambrow
Warta Sieradz
Gornik Polkowice Pniowek Pawlowice Slaskie
13:00
Gornik Polkowice
Pniowek Pawlowice Slaskie
Elana Torun Unia Swarzedz
14:00
Elana Torun
Unia Swarzedz
Warta Gorzow KS Stilon Gorzow
14:00
Warta Gorzow
KS Stilon Gorzow
Mlawianka Mlawa Pilica Bialobrzegi
14:00
Mlawianka Mlawa
Pilica Bialobrzegi
KP Starogard Gdanski Gedania Gdansk
14:00
KP Starogard Gdanski
Gedania Gdansk
Pelikan Lowicz LKS Lomza
15:00
Pelikan Lowicz
LKS Lomza
GKS Belchatow GKS Wikielec
15:00
GKS Belchatow
GKS Wikielec
Wisloka Debica Podhale Nowy Targ
15:00
Wisloka Debica
Podhale Nowy Targ
Orleta Radzyn Podlaski Czarni Polaniec
15:00
Orleta Radzyn Podlaski
Czarni Polaniec
Chelmianka Chelm Garbarnia Krakow
15:00
Chelmianka Chelm
Garbarnia Krakow
Gwarek Tarnowskie Gory Rakow Czestochowa II
15:00
Gwarek Tarnowskie Gory
Rakow Czestochowa II
Unia Turza Slaska Sleza Wroclaw
15:00
Unia Turza Slaska
Sleza Wroclaw
MMKS Concordia Elblag Unia Skierniewice
15:30
MMKS Concordia Elblag
Unia Skierniewice
KSZO Ostrowiec Siarka Tarnobrzeg
17:29
KSZO Ostrowiec
Siarka Tarnobrzeg
Odra Bytom Odrzanski Karkonosze Jelenia Gora
10:00
Ended
Odra Bytom Odrzanski
0
Karkonosze Jelenia Gora
0
Gornik Zabrze II Falubaz Zielona Gora
10:00
Ended
Gornik Zabrze II
1
Falubaz Zielona Gora
0
Slask Wroclaw II MKS Kluczbork
10:00
Ended
Slask Wroclaw II
0
MKS Kluczbork
1
Legia Warsaw II Victoria Sulejowek
10:00
Ended
Legia Warsaw II
1
Victoria Sulejowek
0
Wieczysta Krakow Sokol Sieniawa
10:00
Ended
Wieczysta Krakow
8
Sokol Sieniawa
0
Pogon Szczecin II Notec Czarnkow
10:00
Ended
Pogon Szczecin II
2
Notec Czarnkow
1
LKS Goczalkowice Zdroj Rekord Bielsko-Biala
11:00
Ended
LKS Goczalkowice Zdroj
2
Rekord Bielsko-Biala
2
Avia Swidnik Wislanie Jaskowice
11:00
Ended
Avia Swidnik
2
Wislanie Jaskowice
1
Flota Swinoujscie Unia Solec Kujawski
12:00
To be fixed
Flota Swinoujscie
Unia Solec Kujawski
Pogon Nowe Skalmierzyce OKS Swit Skolwin
12:00
To be fixed
Pogon Nowe Skalmierzyce
OKS Swit Skolwin
1
live
Boavista U19 Lusitania Lourosa U19
14'
Boavista U19
0
Lusitania Lourosa U19
0
Sport Viseu Benfica U19 SC Leira Marrazes U19
14:00
Sport Viseu Benfica U19
SC Leira Marrazes U19
Gil Vicente U19 Vizela U19
16:00
Gil Vicente U19
Vizela U19
Rio Ave U19 Pacos Ferreira U19
16:00
Rio Ave U19
Pacos Ferreira U19
Beira Mar U19 Torreense U19
16:00
Beira Mar U19
Torreense U19
Academica de Coimbra U19 Vitoria Setubal U19
16:00
Academica de Coimbra U19
Vitoria Setubal U19
Sporting U19 Guimaraes U19
16:00
Sporting U19
Guimaraes U19
Famalicao U19 Academico Viseu U19
16:00
Famalicao U19
Academico Viseu U19
SU Sintrense U19 CD Fatima U19
16:00
SU Sintrense U19
CD Fatima U19
Casa Pia AC U19 Feirense U19
16:00
Casa Pia AC U19
Feirense U19
Alverca U19 Estoril U19
16:30
Alverca U19
Estoril U19
Benfica U19 FC Porto U19
10:00
Ended
Benfica U19
1
FC Porto U19
0
Braga U19 SC Farense U19
10:00
Ended
Braga U19
1
SC Farense U19
0
Maritimo U19 Chaves U19
10:00
Ended
Maritimo U19
3
Chaves U19
1
SC Lusitania U19 Belenenses U19
11:00
Ended
SC Lusitania U19
2
Belenenses U19
0
AD Fafe U19 Vilaverdense U19
10:00
To be fixed
AD Fafe U19
1
Vilaverdense U19
2
FK Kaluga FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
13:00
FK Kaluga
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
Dynamo Bryansk Avangard Kursk
13:00
Dynamo Bryansk
Avangard Kursk
FK Forte Taganrog FK Astrakhan
13:00
FK Forte Taganrog
FK Astrakhan
FC Nart Cherkessk Spartak Nalchik
13:00
FC Nart Cherkessk
Spartak Nalchik
Angusht Nazran Sevastopol
13:30
Angusht Nazran
Sevastopol
FC Murom FC Novosibirsk
14:00
FC Murom
FC Novosibirsk
FC Dynamo-2 Makhachkala Rostov-M2
14:00
FC Dynamo-2 Makhachkala
Rostov-M2
Rubin Yalta Dinamo Stavropol
14:00
Rubin Yalta
Dinamo Stavropol
FK Druzhba Maikop FC Biolog-Novokubansk
14:00
FK Druzhba Maikop
FC Biolog-Novokubansk
Veles FC Ufa
11:00
Ended
Veles
0
FC Ufa
0
Dynamo Barnaul Krylia Sovetov II
10:00
To be fixed
Dynamo Barnaul
Krylia Sovetov II
FK Volga Ulyanovsk FK Spartak Kostroma
11:00
To be fixed
FK Volga Ulyanovsk
FK Spartak Kostroma
Tekstilshik Ivanovo Dzerzhinsk
11:00
To be fixed
Tekstilshik Ivanovo
Dzerzhinsk
Dinamo St Petersburg Spartak Moscow II
12:00
To be fixed
Dinamo St Petersburg
Spartak Moscow II
FC Nizhniy Novgorod-2 Amkar Perm
12:00
To be fixed
FC Nizhniy Novgorod-2
Amkar Perm
Nosta Novotroitsk Rubin Kazan II
12:00
To be fixed
Nosta Novotroitsk
Rubin Kazan II
FK Lada Tolyatti FK Akron-M Tolyatti
12:00
To be fixed
FK Lada Tolyatti
FK Akron-M Tolyatti
FC Orenburg II Uralets Nizhny Tagil
12:00
To be fixed
FC Orenburg II
Uralets Nizhny Tagil
Torpedo Miass FC Irtysh Omsk
12:00
To be fixed
Torpedo Miass
FC Irtysh Omsk
Rodina-2 Krasnodar II
12:00
To be fixed
Rodina-2
Krasnodar II
Metallurg Lipetsk Rotor Volgograd
12:00
To be fixed
Metallurg Lipetsk
Rotor Volgograd
FK Chelyabinsk Chaika Petropavlovskaya
12:00
To be fixed
FK Chelyabinsk
Chaika Petropavlovskaya
Deportivo Moron Gimnasia y Tiro
17:00
Deportivo Moron
Gimnasia y Tiro
Tristan Suarez San Martin de Tucuman
18:30
Tristan Suarez
San Martin de Tucuman
CA Chaco For Ever Almirante Brown
19:00
CA Chaco For Ever
Almirante Brown
Agropecuario San Martin de San Juan
20:30
Agropecuario
San Martin de San Juan
Atletico Rafaela Defensores Unidos
21:00
Atletico Rafaela
Defensores Unidos
CA Brown de Adrogue CA Aldosivi
22:00
CA Brown de Adrogue
CA Aldosivi
Defensores de Belgrano Colon
20:00
Postponed
Defensores de Belgrano
Colon
All Boys Arsenal de Sarandi
20:00
Postponed
All Boys
Arsenal de Sarandi
Tigres de Álica FC Aves Blancas
18:30
Tigres de Álica FC
Aves Blancas
CD Muxes Tuzos Pachuca
22:00
CD Muxes
Tuzos Pachuca
Stara Rise Zdar nad Sazavou
14:30
Stara Rise
Zdar nad Sazavou
Tj Dalnice Sperice Havlickuv Brod
14:30
Tj Dalnice Sperice
Havlickuv Brod
FK Jesenik Frenstat Pod Radhostem
14:30
FK Jesenik
Frenstat Pod Radhostem
MFK Vitkovice TJ Valasske Mezirici
14:30
MFK Vitkovice
TJ Valasske Mezirici
Sternberk FC Strani
14:30
Sternberk
FC Strani
FK Viktorie Prerov SFK Holesov
14:30
FK Viktorie Prerov
SFK Holesov
FK Nove Sady Tatran Vsechovice
14:30
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
TJ Skastice FC Vsetin
14:30
TJ Skastice
FC Vsetin
FK Louny SK Steti
15:00
FK Louny
SK Steti
SK Senco Doubravka FK Komarov
15:00
SK Senco Doubravka
FK Komarov
SK Klatovy Spartak Sobeslav
15:00
SK Klatovy
Spartak Sobeslav
SK Otava Katovice Jiskra Domazlice B
15:00
SK Otava Katovice
Jiskra Domazlice B
FC Vratimov FK Sumperk
8:15
Ended
FC Vratimov
2
FK Sumperk
2
SK Zdirec Nad Doubravou Breclav
8:15
Ended
SK Zdirec Nad Doubravou
0
Breclav
0
Slavoj Cesky Krumlov FK Jindrichuv Hradec
8:15
Ended
Slavoj Cesky Krumlov
0
FK Jindrichuv Hradec
0
Banik Sokolov FK Pribram B
8:15
Ended
Banik Sokolov
6
FK Pribram B
2
Viktoria Marianske Lazne FK Tachov
8:15
Ended
Viktoria Marianske Lazne
3
FK Tachov
2
Aritma Praha FC Rokycany
8:15
Ended
Aritma Praha
4
FC Rokycany
0
SK Petrin Plzen FK Horovicko
8:15
Ended
SK Petrin Plzen
3
FK Horovicko
0
Letohrad FK Dobrovice
8:15
Ended
Letohrad
3
FK Dobrovice
0
FK Neratovice-Byskovice Cesky Brod
8:15
Ended
FK Neratovice-Byskovice
1
Cesky Brod
1
FK Olympie Brezova SK Ujezd Praha 4
8:15
Ended
FK Olympie Brezova
2
SK Ujezd Praha 4
0
SK Kladno FK Ostrov
8:15
Ended
SK Kladno
3
FK Ostrov
0
FK Brandys nad Labem SK Hrebec
8:15
Ended
FK Brandys nad Labem
1
SK Hrebec
2
Tj Spoje Praha Benesov
8:30
Ended
Tj Spoje Praha
1
Benesov
2
SK Kosmonosy Usti N Orlici
8:30
Ended
SK Kosmonosy
2
Usti N Orlici
2
FC Slavia HK MFK Chrudim B
8:30
Ended
FC Slavia HK
6
MFK Chrudim B
1
Milton Keynes Dons Crawley Town
18:45
Milton Keynes Dons
Crawley Town
2
live
FK Usti nad Labem SK Sokol Zapy
57'
FK Usti nad Labem
0
SK Sokol Zapy
3
Banik Most-Sous FK Teplice B
14'
Banik Most-Sous
0
FK Teplice B
2
Frydek Mistek TJ Start Brno
14:30
Frydek Mistek
TJ Start Brno
CSK Uhersky Brod SC Znojmo
14:30
CSK Uhersky Brod
SC Znojmo
Sokol Zivanice Slovan Velvary
15:00
Sokol Zivanice
Slovan Velvary
FK Jablonec B Arsenal Ceska Lipa
8:15
Ended
FK Jablonec B
0
Arsenal Ceska Lipa
0
FK Loko Vltavin FC Karlovy Vary
8:15
Ended
FK Loko Vltavin
4
FC Karlovy Vary
0
Trinec SK Hranice
8:15
Ended
Trinec
5
SK Hranice
2
FK Kolin Slovan Liberec B
8:30
Ended
FK Kolin
5
Slovan Liberec B
0
Ceske Budejovice B TJ Prestice
8:30
Ended
Ceske Budejovice B
1
TJ Prestice
3
1
live
Laval U19 Guingamp U19
43'
Laval U19
1
Guingamp U19
0
1
live
Racing Santander Mirandes
54'
Racing Santander
1
Mirandes
0
Racing Ferrol Alcorcon
14:15
Racing Ferrol
Alcorcon
Sporting Gijon FC Andorra
14:15
Sporting Gijon
FC Andorra
Valladolid Espanyol
16:30
Valladolid
Espanyol
Levante Eibar
19:00
Levante
Eibar
Sakaryaspor U19 Genclerbirligi U19
9:00
Ended
Sakaryaspor U19
1
Genclerbirligi U19
2
Eskisehirspor U19 Goztepe U19
9:00
Ended
Eskisehirspor U19
1
Goztepe U19
2
Manisa FK U19 Bodrumspor U19
9:00
Ended
Manisa FK U19
0
Bodrumspor U19
2
Adanaspor U19 Altay U19
9:00
Ended
Adanaspor U19
1
Altay U19
1
Pendikspor U19 Umraniyespor U19
9:00
Ended
Pendikspor U19
2
Umraniyespor U19
1
Keciorengucu U19 Bursaspor U19
9:00
Ended
Keciorengucu U19
2
Bursaspor U19
2
Caykur Rizespor U19 Bayrampasa U19
9:00
To be fixed
Caykur Rizespor U19
Bayrampasa U19
Bandirmaspor U19 Denizlispor U19
9:00
To be fixed
Bandirmaspor U19
Denizlispor U19
Fatih Karagumruk U19 Yomra Spor U19
9:00
Postponed
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
Central Cordoba de Rosario Club Mercedes
18:30
Central Cordoba de Rosario
Club Mercedes
Puerto Nuevo Deportivo Muniz
18:30
Puerto Nuevo
Deportivo Muniz
CA Lugano General Lamadrid
18:30
CA Lugano
General Lamadrid
Juventud Unida San Miguel CA Ituzaingo
18:30
Juventud Unida San Miguel
CA Ituzaingo
Sandhausen U19 Kaiserslautern U19
9:00
Ended
Sandhausen U19
2
Kaiserslautern U19
4
Eintracht Frankfurt U19 1860 Munich U19
9:00
Ended
Eintracht Frankfurt U19
1
1860 Munich U19
1
Wolfsburg U19 Meppen U19
11:00
Ended
Wolfsburg U19
5
Meppen U19
0
Dynamo Dresden U19 Hertha Berlin U19
11:00
Ended
Dynamo Dresden U19
2
Hertha Berlin U19
2
RB Leipzig U19 Werder Bremen U19
11:00
Ended
RB Leipzig U19
2
Werder Bremen U19
2
Hansa Rostock U19 Hannover 96 U19
11:00
Ended
Hansa Rostock U19
3
Hannover 96 U19
2
Hamburg U19 St Pauli U19
11:00
Ended
Hamburg U19
3
St Pauli U19
2
Carl Zeiss Jena U19 Union Berlin U19
11:00
Ended
Carl Zeiss Jena U19
1
Union Berlin U19
2
VfB Stuttgart U19 Bayern Munich U19
11:00
Ended
VfB Stuttgart U19
7
Bayern Munich U19
2
Greuther Furth U19 FC Ingolstadt U19
11:00
Ended
Greuther Furth U19
0
FC Ingolstadt U19
2
Augsburg U19 Nurnberg U19
11:00
Ended
Augsburg U19
1
Nurnberg U19
2
MSV Duisburg U19 Cologne U19
11:00
Ended
MSV Duisburg U19
4
Cologne U19
1
Bayer Leverkusen U19 FC Viktoria Köln U19
11:00
Ended
Bayer Leverkusen U19
1
FC Viktoria Köln U19
2
VfL Osnabruck U19 Eintracht Braunschweig U19
11:00
To be fixed
VfL Osnabruck U19
Eintracht Braunschweig U19
Wuppertaler U19 Borussia M'gladbach U19
11:00
To be fixed
Wuppertaler U19
Borussia M'gladbach U19
Verl U19 Bochum U19
11:00
To be fixed
Verl U19
Bochum U19
Paderborn U19 Borussia Dortmund U19
11:00
To be fixed
Paderborn U19
Borussia Dortmund U19
Arminia Bielefeld U19 Alemannia Aachen U19
11:00
To be fixed
Arminia Bielefeld U19
Alemannia Aachen U19
Heidenheim U19 Karlsruhe U19
12:00
To be fixed
Heidenheim U19
Karlsruhe U19
3
live
Bahia de Feira U20 Catuense BA U20
58'
Bahia de Feira U20
0
Catuense BA U20
0
Ibis SC U20 Porto PE U20
14'
Ibis SC U20
0
Porto PE U20
0
Vitoria BA U20 Camacariense U20
7'
Vitoria BA U20
1
Camacariense U20
0
Barra FC U20 Joinville U20
18:00
Barra FC U20
Joinville U20
Goias U20 Aparecida U20
18:30
Goias U20
Aparecida U20
Trindade U20 Atletico Goianiense U20
18:30
Trindade U20
Atletico Goianiense U20
Vila Nova U20 Itaberai U20
18:30
Vila Nova U20
Itaberai U20
SSA FC U20 AD Leonico U20
11:00
Ended
SSA FC U20
2
AD Leonico U20
0
14
live
Brescia U19 Sudtirol U19
12'
Brescia U19
0
Sudtirol U19
0
Renate U19 Albinoleffe U19
10'
Renate U19
0
Albinoleffe U19
0
Padova U19 Alessandria U19
12'
Padova U19
0
Alessandria U19
0
Virtus Entella U19 Pescara U19
13'
Virtus Entella U19
0
Pescara U19
0
Pisa U19 Napoli U19
13'
Pisa U19
0
Napoli U19
0
Palermo U19 Monopoli U19
13'
Palermo U19
0
Monopoli U19
0
Crotone U19 Perugia U19
15'
Crotone U19
1
Perugia U19
0
Benevento U19 Cosenza U19
10'
Benevento U19
0
Cosenza U19
0
Udinese U19 Spal U19
14'
Udinese U19
1
Spal U19
0
Vicenza U19 Como U19
11'
Vicenza U19
0
Como U19
0
Ascoli U19 Spezia U19
13'
Ascoli U19
0
Spezia U19
0
Venezia U19 AC Feralpisalo U19
10'
Venezia U19
0
AC Feralpisalo U19
1
Parma U19 Reggiana U19
12'
Parma U19
0
Reggiana U19
0
Cremonese U19 Cittadella U19
11'
Cremonese U19
1
Cittadella U19
0
Ternana U19 Bari U19
9:00
Ended
Ternana U19
2
Bari U19
3
Salernitana U19 Cesena U19
9:00
Ended
Salernitana U19
1
Cesena U19
5
1
live
Crewe U21 Charlton U21
58'
Crewe U21
0
Charlton U21
4
2
live
Arsenal U21 Chelsea U21
51'
Arsenal U21
1
Chelsea U21
1
Reading U21 Nottm Forest U21
15'
Reading U21
1
Nottm Forest U21
0
Levadiakos Larissa
13:00
Levadiakos
Larissa
Olympiakos B AO Giouchtas
10:00
Postponed
Olympiakos B
AO Giouchtas
Anagennisi Karditsas Aiolikos
10:00
Postponed
Anagennisi Karditsas
Aiolikos
Kampaniakos AEP Kozani
10:00
Postponed
Kampaniakos
AEP Kozani
PAOK Salonika B Iraklis 1908 FC
10:00
Postponed
PAOK Salonika B
Iraklis 1908 FC
Panathinaikos B Panachaiki
10:00
Postponed
Panathinaikos B
Panachaiki
Diagoras Egaleo
10:00
Postponed
Diagoras
Egaleo
5
live
Borussia Dortmund II SSV Ulm 1846
49'
Borussia Dortmund II
0
SSV Ulm 1846
2
FC Ingolstadt Vfb Lubeck
57'
FC Ingolstadt
3
Vfb Lubeck
1
FC Viktoria Köln Jahn Regensburg
56'
FC Viktoria Köln
1
Jahn Regensburg
1
Arminia Bielefeld Hallescher FC
53'
Arminia Bielefeld
0
Hallescher FC
0
Unterhaching Dynamo Dresden
HT
Unterhaching
0
Dynamo Dresden
2
Waldhof Mannheim Sandhausen
14:30
Waldhof Mannheim
Sandhausen
SD Tarazona Sabadell
14:00
SD Tarazona
Sabadell
Lugo UE Cornella
15:00
Lugo
UE Cornella
Gimnastic SD Logrones
16:00
Gimnastic
SD Logrones
Celta de Vigo B Rayo Majadahonda
17:00
Celta de Vigo B
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada CD Arenteiro
18:00
Fuenlabrada
CD Arenteiro
1
live
SCU Torreense Feirense
15'
SCU Torreense
0
Feirense
0
Vilaverdense Penafiel
14:30
Vilaverdense
Penafiel
SSV Jeddeloh SC Spelle-Venhaus
14:00
SSV Jeddeloh
SC Spelle-Venhaus
SV Drochtersen-Assel FC Kilia Kiel
16:00
SV Drochtersen-Assel
FC Kilia Kiel
Hannover II Eimsbutteler TV
11:00
Ended
Hannover II
5
Eimsbutteler TV
0
Detroit City FC Phoenix Rising FC
21:00
Detroit City FC
Phoenix Rising FC
Hartford Athletic Colorado Switchbacks FC
23:00
Hartford Athletic
Colorado Switchbacks FC
Tampa Bay Rowdies Birmingham Legion FC
23:30
Tampa Bay Rowdies
Birmingham Legion FC
Louisville City FC Orange County SC
23:30
Louisville City FC
Orange County SC
Rhode Island FC Sacramento Republic
23:30
Rhode Island FC
Sacramento Republic
7
live
Adanaspor Bandirmaspor
14'
Adanaspor
0
Bandirmaspor
0
Erzurum BB Eyupspor
12'
Erzurum BB
0
Eyupspor
1
Boluspor Corum Belediyespor
13'
Boluspor
0
Corum Belediyespor
0
Tuzlaspor Genclerbirligi
14'
Tuzlaspor
0
Genclerbirligi
0
Sanliurfaspor Manisa BBSK
15'
Sanliurfaspor
0
Manisa BBSK
0
Kocaelispor Sakaryaspor
13'
Kocaelispor
0
Sakaryaspor
0
Goztepe Bodrum BLD Spor
13'
Goztepe
0
Bodrum BLD Spor
0
CS Dock Sud Deportivo Armenio
14:00
CS Dock Sud
Deportivo Armenio
UAI Urquiza Fenix
18:30
UAI Urquiza
Fenix
CA Colegiales Argentino Quilmes
18:30
CA Colegiales
Argentino Quilmes
Villa San Carlos Deportivo Liniers
18:30
Villa San Carlos
Deportivo Liniers
Sportivo Italiano Argentino Merlo
18:30
Sportivo Italiano
Argentino Merlo
1
live
TSV Sasel SV Rugenbergen
14'
TSV Sasel
0
SV Rugenbergen
0
TSV Buchholz 08 TuRa Harksheide
13:00
TSV Buchholz 08
TuRa Harksheide
Duneberg Niendorfer TSV
11:00
Ended
Duneberg
0
Niendorfer TSV
9
2
live
Atalanta U19 Hellas Verona U19
13'
Atalanta U19
1
Hellas Verona U19
0
Sampdoria U19 Empoli U19
13'
Sampdoria U19
0
Empoli U19
0
Cagliari U19 Genoa U19
9:00
Ended
Cagliari U19
2
Genoa U19
1
Lazio U19 Inter Milan U19
11:00
Ended
Lazio U19
4
Inter Milan U19
3
Club Atlético El Linqueño Defensores Pronunciamiento
17:00
Club Atlético El Linqueño
Defensores Pronunciamiento
CA Douglas Haig Defensores de Belgrano VR
17:30
CA Douglas Haig
Defensores de Belgrano VR
San Martin de Mendoza CDA Monte Maiz
17:30
San Martin de Mendoza
CDA Monte Maiz
Sol de Mayo Olimpo B Blanca
18:00
Sol de Mayo
Olimpo B Blanca
Germinal de Rawson Cipolletti
18:00
Germinal de Rawson
Cipolletti
Santamarina Tandil Club Circulo Deportivo
18:00
Santamarina Tandil
Club Circulo Deportivo
Club Ciudad de Bolivar Sportivo y Biblioteca Atenas
18:00
Club Ciudad de Bolivar
Sportivo y Biblioteca Atenas
Kimberley Mar del Plata Sansinena
18:00
Kimberley Mar del Plata
Sansinena
Huracan Las Heras Ferro Carril Oeste LP
18:30
Huracan Las Heras
Ferro Carril Oeste LP
Club Villa Mitre Deportivo Rincon
18:30
Club Villa Mitre
Deportivo Rincon
Independiente Chivilcoy Sportivo Las Parejas
18:30
Independiente Chivilcoy
Sportivo Las Parejas
Juventud Unida Universitario Sportivo Estudiantes
18:30
Juventud Unida Universitario
Sportivo Estudiantes
Crucero Del Norte Sol de America de Formosa
19:00
Crucero Del Norte
Sol de America de Formosa
San Martin Formosa Central Norte
19:30
San Martin Formosa
Central Norte
Gimnasia y Esgrima CA 9 de Julio Rafaela
23:00
Gimnasia y Esgrima
CA 9 de Julio Rafaela
Sarmiento de Resistencia Boca Unidos
0:00
Ended
Sarmiento de Resistencia
3
Boca Unidos
1
Romorantin Angouleme
16:00
Romorantin
Angouleme
Haguenau FC 93 Bobigny
16:00
Haguenau
FC 93 Bobigny
Saumur Olympique Angers II
16:00
Saumur Olympique
Angers II
Stade Briochin Voltigeurs de Chateaubriant
16:00
Stade Briochin
Voltigeurs de Chateaubriant
Wasquehal Colmar
16:00
Wasquehal
Colmar
Sporting Club Toulon Le Puy
16:00
Sporting Club Toulon
Le Puy
Racing Paris Guingamp II
16:00
Racing Paris
Guingamp II
Saint Malo Boulogne
16:00
Saint Malo
Boulogne
Frejus Chamalieres FC
16:00
Frejus
Chamalieres FC
Merida CF Intercity
17:00
Merida
CF Intercity
Rec de Huelva Algeciras CF
17:00
Rec de Huelva
Algeciras CF
Cordoba Atletico Sanluqueno
18:00
Cordoba
Atletico Sanluqueno
Unam Pumas Women Monterrey Women
1:00
Ended
Unam Pumas Women
0
Monterrey Women
2
Juarez FC Women Tigres UANL Women
3:05
Ended
Juarez FC Women
0
Tigres UANL Women
1
CD La Cuadra CD Santa Ursula
15:45
CD La Cuadra
CD Santa Ursula
Arucas CF CD Marino
16:00
Arucas CF
CD Marino
3
live
FV Illertissen Buchbach
57'
FV Illertissen
1
Buchbach
1
Augsburg II Eintracht Bamberg
59'
Augsburg II
2
Eintracht Bamberg
0
Ansbach Schweinfurt 05
59'
Ansbach
1
Schweinfurt 05
1
Greuther Furth II Bayern Munich II
12:00
To be fixed
Greuther Furth II
Bayern Munich II
SV Schalding-Heining Wurzburger Kickers
12:00
To be fixed
SV Schalding-Heining
Wurzburger Kickers
DJK Vilzing Turkgucu Munchen
12:00
To be fixed
DJK Vilzing
Turkgucu Munchen
TSV Aubstadt Viktoria Aschaffenburg
12:00
To be fixed
TSV Aubstadt
Viktoria Aschaffenburg
Balashikha FC Kraskovo
9:00
Ended
Balashikha
3
FC Kraskovo
2
Fiztekh Dolgoprudny FK Salyut Dolgoprudny
9:00
To be fixed
Fiztekh Dolgoprudny
FK Salyut Dolgoprudny
8
live
SG Barockstadt Bahlinger SC
54'
SG Barockstadt
0
Bahlinger SC
0
Hessen Kassel TuS Koblenz
56'
Hessen Kassel
1
TuS Koblenz
0
TSG 1899 Hoffenheim II FSV Frankfurt
52'
TSG 1899 Hoffenheim II
0
FSV Frankfurt
0
TSV Schott Mainz TSG Balingen
53'
TSV Schott Mainz
3
TSG Balingen
0
Mainz II Kickers Offenbach
56'
Mainz II
2
Kickers Offenbach
0
Eintracht Frankfurt II VfB Stuttgart II
50'
Eintracht Frankfurt II
0
VfB Stuttgart II
2
TSV Steinbach FC 08 Homburg
58'
TSV Steinbach
0
FC 08 Homburg
1
VfR Aalen FC Astoria Walldorf
54'
VfR Aalen
0
FC Astoria Walldorf
1
Wormatia Worms SV Auersmacher
54'
Wormatia Worms
2
SV Auersmacher
0
Rot-Weiss Koblenz TSG Pfeddersheim
12:30
Rot-Weiss Koblenz
TSG Pfeddersheim
Kaiserslautern II FV Diefflen
13:30
Kaiserslautern II
FV Diefflen
Engers SV Morlautern
13:30
Engers
SV Morlautern
FC Karbach FV Dudenhofen
13:30
FC Karbach
FV Dudenhofen
TuS Mechtersheim SV Gonsenheim
13:30
TuS Mechtersheim
SV Gonsenheim
Eintracht Trier Pirmasens
12:00
To be fixed
Eintracht Trier
Pirmasens
Arsenal Tula Neftekhimik Nizhnekamsk
14:00
Arsenal Tula
Neftekhimik Nizhnekamsk
1
live
Würzburger FV Bayern Hof
14'
Würzburger FV
0
Bayern Hof
0
Jahn Regensburg II FC Coburg
12:30
Jahn Regensburg II
FC Coburg
DJK Ammerthal ATSV Erlangen
15:30
DJK Ammerthal
ATSV Erlangen
DJK Gebenbach TSV Abtswind
12:00
To be fixed
DJK Gebenbach
TSV Abtswind
Torrelodones Women Madrid CFF III Women
9:00
Ended
Torrelodones Women
1
Madrid CFF III Women
7
CD Parquesol CF Women CD Monte Women
10:00
Ended
CD Parquesol CF Women
1
CD Monte Women
1
Alhama CF Women B Pozuelo Alarcon Women
10:30
Ended
Alhama CF Women B
1
Pozuelo Alarcon Women
4
Holstein Kiel Fortuna Dusseldorf
18:30
Holstein Kiel
Fortuna Dusseldorf
Schalke Hansa Rostock
11:00
Ended
Schalke
2
Hansa Rostock
1
Nurnberg Elversberg
11:00
Ended
Nurnberg
3
Elversberg
0
Hertha Berlin Kaiserslautern
11:00
Ended
Hertha Berlin
3
Kaiserslautern
1
Huntsville City Toronto FC II
0:00
Ended
Huntsville City
0
Toronto FC II
1
Portland Timbers II Tacoma Defiance
2:30
Ended
Portland Timbers II
4
Tacoma Defiance
1
SC Bruhl Breitenrain
14:00
SC Bruhl
Breitenrain
Lugano II Basel II
14:00
Lugano II
Basel II
Bavois St Gallen II
14:00
Bavois
St Gallen II
FC Bulle FC Paradiso
14:00
FC Bulle
FC Paradiso
Etoile Carouge Young Boys II
15:00
Etoile Carouge
Young Boys II
Kriens Biel Bienne
15:30
Kriens
Biel Bienne
1
live
Waldgirmes FC Hanau 93
11'
Waldgirmes
1
FC Hanau 93
0
FSV Fernwald Baunatal
13:00
FSV Fernwald
Baunatal
Alzenau FC Giessen
13:00
Alzenau
FC Giessen
FC 1906 Erlensee Turk Gucu Friedberg
13:00
FC 1906 Erlensee
Turk Gucu Friedberg
SV Weidenhausen VFB Marburg
13:00
SV Weidenhausen
VFB Marburg
TuS Dietkirchen Viktoria Griesheim
13:00
TuS Dietkirchen
Viktoria Griesheim
Hanauer SC 1960 Steinbach
15:00
Hanauer SC 1960
Steinbach
Ponferradina B Almazan
13:40
Ponferradina B
Almazan
CD Colegios Diocesanos Cultural Leonesa B
14:00
CD Colegios Diocesanos
Cultural Leonesa B
CD Virgen Del Camino Villaralbo
15:00
CD Virgen Del Camino
Villaralbo
UD Samano Escobedo
15:00
UD Samano
Escobedo
UC Cartes Tropezon
16:00
UC Cartes
Tropezon
CD Guarnizo Solares
16:00
CD Guarnizo
Solares
Velarde Vimenor
16:00
Velarde
Vimenor
At. Albericia SD Torina
16:00
At. Albericia
SD Torina
Castro Siete Villas
16:00
Castro
Siete Villas
Naval CD Atletico Mineros Reocin
16:00
Naval
CD Atletico Mineros Reocin
CD Bezana CD Colindres
16:00
CD Bezana
CD Colindres
Laredo SD Revilla
16:00
Laredo
SD Revilla
UE Rapitenca FC L'Escala
14:00
UE Rapitenca
FC L'Escala
CFJ Mollerussa Peralada
15:30
CFJ Mollerussa
Peralada
Badalona CP San Cristobal
16:00
Badalona
CP San Cristobal
UE Castelldefels FE Grama
16:00
UE Castelldefels
FE Grama
Reus FC Reddis Girona B
16:00
Reus FC Reddis
Girona B
UE Vilassar de Mar UE Tona
16:00
UE Vilassar de Mar
UE Tona
UE Olot CF Montanesa
16:00
UE Olot
CF Montanesa
Prat Vilafranca
16:00
Prat
Vilafranca
1
live
Chrobry Glogow Resovia Rzeszow
12'
Chrobry Glogow
0
Resovia Rzeszow
0
Wisla Krakow Lechia Gdansk
15:30
Wisla Krakow
Lechia Gdansk
Stal Rzeszow Termalica BB Nieciecza
18:00
Stal Rzeszow
Termalica BB Nieciecza
5
live
1. FC Bocholt Wuppertaler
54'
1. FC Bocholt
0
Wuppertaler
0
Rot Weiss Ahlen Borussia M'gladbach II
58'
Rot Weiss Ahlen
1
Borussia M'gladbach II
3
Duren Alemannia Aachen
51'
Duren
3
Alemannia Aachen
1
Fortuna Dusseldorf II SV Rodinghausen
57'
Fortuna Dusseldorf II
1
SV Rodinghausen
1
SC Fortuna Köln Schalke II
48'
SC Fortuna Köln
1
Schalke II
1
Gutersloh 2000 Cologne II
12:00
To be fixed
Gutersloh 2000
Cologne II
1
live
Chojniczanka Chojnice Polonia Bytom
57'
Chojniczanka Chojnice
0
Polonia Bytom
2
Hutnik Krakow Lech Poznan II
14:00
Hutnik Krakow
Lech Poznan II
Zaglebie Lubin II Wisla Pulawy
14:00
Zaglebie Lubin II
Wisla Pulawy
KKS 1925 Kalisz Kotwica Kolobrzeg
14:15
KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kolobrzeg
Sandecja Nowy Sacz Olimpia Elblag
15:00
Sandecja Nowy Sacz
Olimpia Elblag
MKP Pogon Siedlce GKS Jastrzebie
15:00
Postponed
MKP Pogon Siedlce
GKS Jastrzebie
Berkut-UFA FK Metallurg Magnitogorsk
11:00
Ended
Berkut-UFA
0
FK Metallurg Magnitogorsk
3
Akademiya Futbola Urozhay Yelan
12:00
To be fixed
Akademiya Futbola
Urozhay Yelan
FC Ilpar II Metallurg Asha
12:00
To be fixed
FC Ilpar II
Metallurg Asha
AD Guarulhos U20 Palmeiras U20
18:00
AD Guarulhos U20
Palmeiras U20
EC Sao Bernardo U20 Corinthians U20
18:00
EC Sao Bernardo U20
Corinthians U20
Tuilla Barcia CF
14:15
Tuilla
Barcia CF
1
live
Gornik Zabrze Stal Mielec
13'
Gornik Zabrze
0
Stal Mielec
0
Jagiellonia Bialystok Korona Kielce
15:30
Jagiellonia Bialystok
Korona Kielce
Rakow Czestochowa Pogon Szczecin
18:00
Rakow Czestochowa
Pogon Szczecin
Balsicas Atletico Racing Murcia
16:30
Balsicas Atletico
Racing Murcia
Real Murcia B Deportiva Minera
8:00
Ended
Real Murcia B
2
Deportiva Minera
4
6
live
Koninklijke HFC HHC Hardenberg
41'
Koninklijke HFC
1
HHC Hardenberg
0
GVVV Veenendaal Spakenburg
37'
GVVV Veenendaal
2
Spakenburg
1
ADO '20 Kozakken Boys
11'
ADO '20
1
Kozakken Boys
0
Amsterdamsche FC ACV Assen
14'
Amsterdamsche FC
0
ACV Assen
0
Rijnsburgse Boys FC Lisse
9'
Rijnsburgse Boys
0
FC Lisse
0
Katwijk Excelsior Maassluis
6'
Katwijk
0
Excelsior Maassluis
0
Scheveningen Almere City Reserves
12:30
Scheveningen
Almere City Reserves
Sparta Rotterdam Reserves Quick Boys
13:30
Sparta Rotterdam Reserves
Quick Boys
De Treffers Noordwijk
16:00
De Treffers
Noordwijk
Marseille II Istres
16:00
Marseille II
Istres
AS Cagnes Le Cros Cannet Rocheville
16:00
AS Cagnes Le Cros
Cannet Rocheville
Entente SCM Gallia Lucciana
16:00
Entente SCM
Gallia Lucciana
Bordeaux II US Lege-Cap-Ferret
16:00
Bordeaux II
US Lege-Cap-Ferret
Colomiers Anglet Genets
16:00
Colomiers
Anglet Genets
Lannion FC Rennes II
16:00
Lannion FC
Rennes II
Stade Bordelais Pau II
16:00
Stade Bordelais
Pau II
Stade Plabennecois Fougeres
16:00
Stade Plabennecois
Fougeres
Laval II Les Sables d'Olonne
16:00
Laval II
Les Sables d'Olonne
Rennes Brequigny Stade Briochin II
16:00
Rennes Brequigny
Stade Briochin II
Strasbourg II FC Metropole Troyenne
16:00
Strasbourg II
FC Metropole Troyenne
CMS Oissel Les Mureaux
16:00
CMS Oissel
Les Mureaux
Olympique Marcquois Lens II
16:00
Olympique Marcquois
Lens II
US Quevilly II Le Havre II
16:00
US Quevilly II
Le Havre II
Troyes II Raon l'Etape
16:00
Troyes II
Raon l'Etape
Thionville FC Reims II
16:00
Thionville FC
Reims II
AS Chatou Caen PTT
16:00
AS Chatou
Caen PTT
Lyon II Chambery
16:00
Lyon II
Chambery
Saran Balagne
16:00
Saran
Balagne
Llosetense UD Arenal
15:30
Llosetense
UD Arenal
Alcudia Collerense
15:30
Alcudia
Collerense
Excelsior Virton OH Leuven II
18:00
Excelsior Virton
OH Leuven II
Royal Knokke Charleroi II
18:00
Royal Knokke
Charleroi II
KSK Heist UR Namur
18:00
KSK Heist
UR Namur
URSL Vise RAAL La Louviere
18:00
URSL Vise
RAAL La Louviere
KVV Thes Sport KSC Lokeren Temse
18:00
KVV Thes Sport
KSC Lokeren Temse
Tienen Dessel Sport
18:00
Tienen
Dessel Sport
Gent II Royal Cappellen
18:00
Gent II
Royal Cappellen
Antwerp II Hoogstraten VV
18:00
Antwerp II
Hoogstraten VV
Sport Recife Brusque
20:00
Sport Recife
Brusque
Amazonas FC Santos
20:00
Amazonas FC
Santos
Guarani Botafogo SP
20:00
Guarani
Botafogo SP
Operario PR Ponte Preta
20:00
Operario PR
Ponte Preta
Goias Ituano
0:30
Ended
Goias
2
Ituano
0
CRB Chapecoense
0:30
Ended
CRB
2
Chapecoense
0
CSD Arzua Silva SD
15:00
CSD Arzua
Silva SD
Atletico Arteixo Bergantinos
15:30
Atletico Arteixo
Bergantinos
Patacona CF CD Burriana
14:00
Patacona CF
CD Burriana
UD Castellonense Atzeneta
17:15
UD Castellonense
Atzeneta
Villarreal C Athletic Torrellano
10:00
Ended
Villarreal C
1
Athletic Torrellano
0
Vitoria ES Desportiva Ferroviaria
18:00
Vitoria ES
Desportiva Ferroviaria
Sao Raimundo RR GA Sampaio
21:30
Postponed
Sao Raimundo RR
GA Sampaio
Levante Las Planas Women Levante UD Women
16:00
Levante Las Planas Women
Levante UD Women
Real Madrid Women Atletico Madrid Women
19:00
Real Madrid Women
Atletico Madrid Women
Granada CF Women Real Betis Women
10:00
Ended
Granada CF Women
2
Real Betis Women
3
CD Lerines CD Beti Onak
14:30
CD Lerines
CD Beti Onak
Ardoi UDC Txantrea
16:00
Ardoi
UDC Txantrea
Lagunak Huarte
16:00
Lagunak
Huarte
Bidezarra Subiza
16:00
Bidezarra
Subiza
Beti Kozkor KE CD Alesves
16:00
Beti Kozkor KE
CD Alesves
Pena Sport Avance Ezcabarte
16:00
Pena Sport
Avance Ezcabarte
CD Cantolagua Oberena
16:00
CD Cantolagua
Oberena
CD Cortes CD Pamplona
16:00
CD Cortes
CD Pamplona
Cirbonero Burladés
16:00
Cirbonero
Burladés
1
live
Ramlingen-Ehlershausen Lupo-Martini Wolfsburg
12'
Ramlingen-Ehlershausen
0
Lupo-Martini Wolfsburg
1
SV Atlas Delmenhorst Arminia Hannover
13:00
SV Atlas Delmenhorst
Arminia Hannover
Eintracht Celle BSV Schwarz-Weiss Rehden
14:00
Eintracht Celle
BSV Schwarz-Weiss Rehden
SV Meppen II FSV Schoningen
12:00
To be fixed
SV Meppen II
FSV Schoningen
CD Utrillas CD Carinena
16:00
CD Utrillas
CD Carinena
Monzón CD Binefar
16:45
Monzón
CD Binefar
Leioa San Ignacio
15:00
Leioa
San Ignacio
Lagun Onak CD Padura
16:00
Lagun Onak
CD Padura
Cultural de Durango CD Touring
16:00
Cultural de Durango
CD Touring
SD Deusto SD Beasain
16:00
SD Deusto
SD Beasain
CD Alaves C Portugalete
16:00
CD Alaves C
Portugalete
Urduliz FT Aurrera Ondarroa
16:00
Urduliz FT
Aurrera Ondarroa
CD Vitoria Pasaia KE
16:00
CD Vitoria
Pasaia KE
Basconia CD Anaitasuna
16:00
Basconia
CD Anaitasuna
Anorga KKE CD Derio
16:30
Anorga KKE
CD Derio
4
live
TSV Schwaben Augsburg SV Erlbach
58'
TSV Schwaben Augsburg
0
SV Erlbach
2
TSV 1860 Munich II SV Kirchanschöring
49'
TSV 1860 Munich II
0
SV Kirchanschöring
0
TSV Dachau 1865 Gundelfingen
54'
TSV Dachau 1865
0
Gundelfingen
1
FC Deisenhofen 1. FC Sonthofen
57'
FC Deisenhofen
0
1. FC Sonthofen
1
TSV Nördlingen Ismaning
13:30
TSV Nördlingen
Ismaning
TSV Landsberg FC Pipinsried
12:00
To be fixed
TSV Landsberg
FC Pipinsried
Rain am Lech TSV Kottern
12:00
To be fixed
Rain am Lech
TSV Kottern
1
live
Obolon Kyiv FC Rukh Lviv
42'
Obolon Kyiv
0
FC Rukh Lviv
0
Shakhtar Donetsk Dynamo Kiev
15:00
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kiev
Vorskla Poltava FK Minai
10:00
Ended
Vorskla Poltava
2
FK Minai
3
Spartak Moscow Krasnodar
13:30
Spartak Moscow
Krasnodar
Zenit St Petersburg CSKA Moscow
16:00
Zenit St Petersburg
CSKA Moscow
Baltika Kaliningrad Dinamo Moscow
18:30
Baltika Kaliningrad
Dinamo Moscow
Rubin Kazan Rostov
11:00
Ended
Rubin Kazan
3
Rostov
1
Philadelphia Lone Star FC West Chester United
18:00
Philadelphia Lone Star FC
West Chester United
San Francisco City FC Project 51O
22:00
San Francisco City FC
Project 51O
Monterey Bay 2 Academica SC
22:00
Monterey Bay 2
Academica SC
Virginia Beach Utd Lionsbridge FC
23:00
Virginia Beach Utd
Lionsbridge FC
Lansing City Football Midwest United
23:00
Lansing City Football
Midwest United
North Carolina Fusion U23 Charlotte Independence II
23:00
North Carolina Fusion U23
Charlotte Independence II
Excursionistas Women Rosario Central Women
15:00
Excursionistas Women
Rosario Central Women
San Luis FC Women San Lorenzo Women
18:00
San Luis FC Women
San Lorenzo Women
Social Atletico Television Women Ferro Carril Oeste Women
18:30
Social Atletico Television Women
Ferro Carril Oeste Women
ESC Geestemünde OSC Bremerhaven
13:00
ESC Geestemünde
OSC Bremerhaven
Blumenthaler SV TuS Komet Arsten
13:00
Blumenthaler SV
TuS Komet Arsten
SG Aumund Vegesack Union 60 Bremen
13:00
SG Aumund Vegesack
Union 60 Bremen
KSV Vatan Sport Bremen TS Woltmershausen
13:00
KSV Vatan Sport Bremen
TS Woltmershausen
Brinkumer SV Oberneuland
13:00
Brinkumer SV
Oberneuland
BTS Neustadt Werder Bremen II
13:00
BTS Neustadt
Werder Bremen II
Leher TS SC Vahr Blockdiek
13:00
Leher TS
SC Vahr Blockdiek
SV Hemelingen TuRa Bremen
13:00
SV Hemelingen
TuRa Bremen
TeBe Berlin Lichtenberg 47
11:00
Ended
TeBe Berlin
0
Lichtenberg 47
4
Rostocker FC RSV Eintracht
12:00
To be fixed
Rostocker FC
RSV Eintracht
2
live
Banik Ostrava Mlada Boleslav
13'
Banik Ostrava
0
Mlada Boleslav
1
Viktoria Plzen Slovacko
15'
Viktoria Plzen
0
Slovacko
0
Sparta Prague Slavia Prague
15:30
Sparta Prague
Slavia Prague
Odra Opole U19 Sandecja Nowy Sacz U19
14:00
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sacz U19
Cracovia Krakow U19 Gornik Zabrze U19
15:00
Cracovia Krakow U19
Gornik Zabrze U19
Korona Kielce U19 Warta Poznan U19
9:30
Ended
Korona Kielce U19
6
Warta Poznan U19
4
Lech Poznan U19 Widzew Lodz U19
10:00
Ended
Lech Poznan U19
3
Widzew Lodz U19
1
Polonia Warsaw U19 Pogon Szczecin U19
10:00
Ended
Polonia Warsaw U19
3
Pogon Szczecin U19
1
Slavia Prague U19 Mlada Boleslav U19
9:00
Ended
Slavia Prague U19
4
Mlada Boleslav U19
3
Frydek Mistek U19 Dukla Praha U19
9:00
Ended
Frydek Mistek U19
1
Dukla Praha U19
0
Slovacko U19 FK Pardubice U19
9:00
Ended
Slovacko U19
3
FK Pardubice U19
0
Banik Ostrava U19 Vysocina Jihlava U19
10:00
Ended
Banik Ostrava U19
1
Vysocina Jihlava U19
0
FC Zbrojovka Brno U19 Slovan Liberec U19
10:00
Ended
FC Zbrojovka Brno U19
3
Slovan Liberec U19
2
Sparta Prague U19 Sigma Olomouc U19
10:30
Ended
Sparta Prague U19
2
Sigma Olomouc U19
3
MFK Karvina U19 Ceske Budejovice U19
11:30
To be fixed
MFK Karvina U19
Ceske Budejovice U19
Viktoria Plzen U19 FC Trinity Zlin U19
12:00
To be fixed
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlin U19
Atromitos Athinon Asteras Tripolis
17:00
Atromitos Athinon
Asteras Tripolis
OFI Crete Panetolikos
17:00
OFI Crete
Panetolikos
Panserraikos Kifisias FC
17:00
Panserraikos
Kifisias FC
Giannina Volos NFC
17:00
Giannina
Volos NFC
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 Polissya Zhytomyr U19
9:00
To be fixed
FC Kryvbas Kriviy Rih U19
Polissya Zhytomyr U19
PFC Oleksandria U19 SC Dnipro-1 U19
11:00
To be fixed
PFC Oleksandria U19
SC Dnipro-1 U19
Chernomorets Odessa U19 FC Metalist 1925 U19
11:00
To be fixed
Chernomorets Odessa U19
FC Metalist 1925 U19
Hanacka Slavia Kromeriz MFK Chrudim
15:00
Hanacka Slavia Kromeriz
MFK Chrudim
SK Lisen FC Brno
15:00
SK Lisen
FC Brno
FK Pribram Vysocina Jihlava
15:00
FK Pribram
Vysocina Jihlava
1
live
Celtic Rangers
86'
Celtic
2
Rangers
1
Hearts Dundee
14:00
Hearts
Dundee
St Mirren Kilmarnock
14:00
St Mirren
Kilmarnock
Ross County Motherwell
14:00
Ross County
Motherwell
Livingston St Johnstone
14:00
Livingston
St Johnstone
SC Freital FSV Motor Marienberg
12:00
To be fixed
SC Freital
FSV Motor Marienberg
Vfb Germania Halberstadt Magdeburg II
12:00
To be fixed
Vfb Germania Halberstadt
Magdeburg II
SV 09 Arnstadt Ludwigsfelder FC
12:00
To be fixed
SV 09 Arnstadt
Ludwigsfelder FC
SG Union Sandersdorf VfB Auerbach
12:00
To be fixed
SG Union Sandersdorf
VfB Auerbach
Plauen VfB 1921 Krieschow
12:00
To be fixed
Plauen
VfB 1921 Krieschow
Bischofswerdaer FV VfL Halle 96
12:00
To be fixed
Bischofswerdaer FV
VfL Halle 96
Club Juventud Zondina CSF Picon
18:30
Club Juventud Zondina
CSF Picon
CA Minero Argentino Penarol de San Juan Reserves
19:30
CA Minero Argentino
Penarol de San Juan Reserves
Sportivo Rivadavia San Juan San Lorenzo Ullum
19:30
Sportivo Rivadavia San Juan
San Lorenzo Ullum
Santa Cruz RN America RN
18:00
Santa Cruz RN
America RN
Jacuipense Juazeirense
18:00
Jacuipense
Juazeirense
Ipora EC CRAC
18:00
Ipora EC
CRAC
Real Noroeste Capixaba Serra
18:30
Real Noroeste Capixaba
Serra
CS Sergipe Retro FC Brasil
19:00
CS Sergipe
Retro FC Brasil
Iguatu FC Atlético Cearense
19:00
Iguatu
FC Atlético Cearense
Inter de Limeira EC Agua Santa
19:00
Inter de Limeira
EC Agua Santa
Capital TO Anapolis FC
19:00
Capital TO
Anapolis FC
Petrolina SFC Itabaiana
19:00
Petrolina SFC
Itabaiana
River AC AE Altos
20:00
River AC
AE Altos
Humaita Rio Branco AC
20:00
Humaita
Rio Branco AC
Pouso Alegre CA Patrocinense
20:00
Pouso Alegre
CA Patrocinense
Aguia de Maraba Cameta EC
20:00
Aguia de Maraba
Cameta EC
Real Noroeste Capixaba Serra
20:00
Real Noroeste Capixaba
Serra
Sao Raimundo RR Trem AP
20:30
Sao Raimundo RR
Trem AP
Hercilio Luz Concordia AC
20:30
Hercilio Luz
Concordia AC
Princesa do Solimoes Manaus
21:00
Princesa do Solimoes
Manaus
Cianorte Brasil de Pelotas
21:00
Cianorte
Brasil de Pelotas
São José dos Campos FC Santo Andre SP
21:00
São José dos Campos FC
Santo Andre SP
Sao Jose SP Santo Andre SP
21:00
Sao Jose SP
Santo Andre SP
Portuguesa RJ Nova Iguacu
21:30
Portuguesa RJ
Nova Iguacu
CSE ASA
22:00
CSE
ASA
Avenida Novo Hamburgo
18:30
Postponed
Avenida
Novo Hamburgo
2
live
Brandenburger SC Süd 05 SV Grun-Weiss Lubben
57'
Brandenburger SC Süd 05
1
SV Grun-Weiss Lubben
0
SV Pars Neu-Isenburg SC Dortelweil
39'
SV Pars Neu-Isenburg
0
SC Dortelweil
0
1
live
Radebeuler BC 08 FC 1910 Lobnitz
15'
Radebeuler BC 08
0
FC 1910 Lobnitz
0
FC Metalist Kharkiv FC Hirnyk Sport Komsomolsk
9:30
To be fixed
FC Metalist Kharkiv
FC Hirnyk Sport Komsomolsk
FSC Mariupol Karpaty Lviv
10:00
To be fixed
FSC Mariupol
Karpaty Lviv
FC Podillya Khmelnytskyi Dinaz Vyshgorod
10:30
To be fixed
FC Podillya Khmelnytskyi
Dinaz Vyshgorod
SC Poltava FK Nyva Buzova
11:00
To be fixed
SC Poltava
FK Nyva Buzova
FC Khust FC Chernigiv
11:30
To be fixed
FC Khust
FC Chernigiv
PAOK Salonika Women OFI FC Women
10:45
Ended
PAOK Salonika Women
3
OFI FC Women
0
Philadelphia Union DS FC Monmouth
16:30
Philadelphia Union DS
FC Monmouth
New York Shockers Hartford City FC
23:00
New York Shockers
Hartford City FC
Jackson Lions FC Motown
23:00
Jackson Lions
FC Motown
Jacksonville Armada U23 Global Soccer Pathways
23:00
Jacksonville Armada U23
Global Soccer Pathways
Pensacola City FC New Orleans Jesters
23:30
Pensacola City FC
New Orleans Jesters
Gateshead Solihull Moors
15:15
Gateshead
Solihull Moors
Stade Lausanne-Ouchy Yverdon Sport FC
18:30
Stade Lausanne-Ouchy
Yverdon Sport FC
Young Boys Lugano
18:30
Young Boys
Lugano
1
live
Harkemase Boys Sparta Nijkerk
42'
Harkemase Boys
0
Sparta Nijkerk
0
GVV Unitas OJC Rosmalen
16:00
GVV Unitas
OJC Rosmalen
Hoogeveen Staphorst
16:30
Hoogeveen
Staphorst
ADO Den Haag Women Ajax Women
14:30
ADO Den Haag Women
Ajax Women
AZ Women Heerenveen Women
14:30
AZ Women
Heerenveen Women
FC Twente Women Telstar Women
14:30
FC Twente Women
Telstar Women
Feyenoord Women FC Utrecht Women
14:30
Feyenoord Women
FC Utrecht Women
PEC Zwolle Women Fortuna Sittard Women
14:30
PEC Zwolle Women
Fortuna Sittard Women
PSV Women Excelsior Barendrecht Women
14:30
PSV Women
Excelsior Barendrecht Women
1
live
MTSV Hohenwestedt Heider SV
13'
MTSV Hohenwestedt
0
Heider SV
0
Dornbreite Lübeck TSV Nordmark Satrup
13:00
Dornbreite Lübeck
TSV Nordmark Satrup
Oldenburger SV SV Eichede
14:00
Oldenburger SV
SV Eichede
Weiche Flensburg 08 II VfB Lubeck II
11:30
To be fixed
Weiche Flensburg 08 II
VfB Lubeck II
TSV Bordesholm SV Preussen 09 Reinfeld
11:30
To be fixed
TSV Bordesholm
SV Preussen 09 Reinfeld
PSG Women Paris FC Women
19:00
PSG Women
Paris FC Women
Tombense MG Sampaio Correa
20:00
Tombense MG
Sampaio Correa
Ferroviario Sao Jose PA
22:30
Ferroviario
Sao Jose PA
ABC Londrina
22:30
ABC
Londrina
Caxias RS AD Confianca
20:00
Postponed
Caxias RS
AD Confianca
5
live
FA 2000 Thisted FC
73'
FA 2000
3
Thisted FC
2
Middelfart Nykobing
57'
Middelfart
1
Nykobing
0
Aarhus Fremad AB Copenhagen
58'
Aarhus Fremad
1
AB Copenhagen
0
Skive Hellerup IK
59'
Skive
2
Hellerup IK
0
Fremad Amager Brabrand
58'
Fremad Amager
0
Brabrand
1
Neuchatel Xamax FC Vaduz
16:00
Neuchatel Xamax
FC Vaduz
FC Thun FC Schaffhausen
16:00
FC Thun
FC Schaffhausen
One Knoxville SC Northern Colorado Hailstorm
23:00
One Knoxville SC
Northern Colorado Hailstorm
1
live
MSV Duisburg Women Bayer Leverkusen Women
57'
MSV Duisburg Women
0
Bayer Leverkusen Women
2
SGS Essen Women Koln Women
10:00
Ended
SGS Essen Women
2
Koln Women
1
Orlando Pride Women Bay FC Women
23:30
Orlando Pride Women
Bay FC Women
Racing Louisville FC Women Washington Spirit Women
0:00
Ended
Racing Louisville FC Women
1
Washington Spirit Women
2
Obra Koscian Lipno Steszew
14:00
Obra Koscian
Lipno Steszew
Zabkovia Zabki CK Troszyn
16:00
Zabkovia Zabki
CK Troszyn
KTS Weszlo Blonianka Blonie
17:00
KTS Weszlo
Blonianka Blonie
Wiara Lecha Poznan Huragan Pobiedziska
17:00
Wiara Lecha Poznan
Huragan Pobiedziska
Jaguar Gdansk Powisle Dzierzgon
9:00
Ended
Jaguar Gdansk
2
Powisle Dzierzgon
1
2
live
Oure FA Holstebro
60'
Oure FA
0
Holstebro
1
Young Boys FD IF Lyseng
54'
Young Boys FD
1
IF Lyseng
2
Vejgaard B Vanløse
11:00
Ended
Vejgaard B
1
Vanløse
0
Ishoj VSK Arhus
11:00
Ended
Ishoj
3
VSK Arhus
1
2
live
Fortuna Sittard U21 Spartaan'20 U21
97'
Fortuna Sittard U21
2
Spartaan'20 U21
2
FC Groningen U21 NEC U21
53'
FC Groningen U21
0
NEC U21
0
De Graafschap U21 Feyenoord U21
12:30
De Graafschap U21
Feyenoord U21
FC Twente/Heracles Academie U21 Cambuur Leeuwarden U21
13:00
FC Twente/Heracles Academie U21
Cambuur Leeuwarden U21
Go Ahead Eagles U21 PEC Zwolle U21
9:30
Ended
Go Ahead Eagles U21
2
PEC Zwolle U21
1
ASV De Dijk U21 Be Quick 1887 U21
10:00
Ended
ASV De Dijk U21
0
Be Quick 1887 U21
0
Koninklijke HFC U21 AFC U21
10:35
Ended
Koninklijke HFC U21
1
AFC U21
0
RKVV DEM U21 Alphense Boys U21
10:50
Ended
RKVV DEM U21
5
Alphense Boys U21
1
4
live
SF Damaiense Women Sporting Women
15'
SF Damaiense Women
0
Sporting Women
0
Benfica Women Racing Power Women
14'
Benfica Women
0
Racing Power Women
0
SCU Torreense Women Braga Women
13'
SCU Torreense Women
0
Braga Women
0
Maritimo Women Valadares Gaia FC Women
13'
Maritimo Women
0
Valadares Gaia FC Women
0
Famalicao Women Clube de Albergaria Women
16:30
Famalicao Women
Clube de Albergaria Women
CA Ouriense Women Vilaverdense Women
16:30
CA Ouriense Women
Vilaverdense Women
Yenisey Krasnoyarsk Women Zenit St Petersburg Women
7:00
Ended
Yenisey Krasnoyarsk Women
0
Zenit St Petersburg Women
3
Zvezda 2005 Perm Women Rostov Women
8:30
Ended
Zvezda 2005 Perm Women
1
Rostov Women
1
Ryazan VDV Women Dinamo Moscow Women
11:00
Ended
Ryazan VDV Women
2
Dinamo Moscow Women
3
Chertanovo Moskva Women Lokomotiv Moscow Women
10:00
Postponed
Chertanovo Moskva Women
Lokomotiv Moscow Women
Internacional EC Juventude
0:00
Postponed
Internacional
EC Juventude
1
live
Sonderjyske AaB
51'
Sonderjyske
0
AaB
0
1
live
Triestina U19 Pro Vercelli U19
14'
Triestina U19
0
Pro Vercelli U19
1
Virtus Francavilla U19 Juve Stabia U19
9:00
Ended
Virtus Francavilla U19
0
Juve Stabia U19
1
Atletico Mogi U23 Mauaense U23
18:00
Atletico Mogi U23
Mauaense U23
Maua U23 ECUS U23
18:00
Maua U23
ECUS U23
1
live
Meyrin Sion II
10'
Meyrin
0
Sion II
0
FC Wettswil-Bonstetten FC Balzers
14:00
FC Wettswil-Bonstetten
FC Balzers
FC Muri FC Koniz
16:00
FC Muri
FC Koniz
Palmeiras Women Santos FC Women
18:00
Palmeiras Women
Santos FC Women
Real Brasilia FC Women Atletico Mineiro Women
18:00
Real Brasilia FC Women
Atletico Mineiro Women
Bragantino Women Ferroviaria SP Women
20:00
Bragantino Women
Ferroviaria SP Women
Flamengo RJ Women Fluminense RJ Women
18:00
Postponed
Flamengo RJ Women
Fluminense RJ Women
1
live
OH Leuven Women Standard Liege Women
82'
OH Leuven Women
0
Standard Liege Women
1
Club Brugge Women Genk Women
14:15
Club Brugge Women
Genk Women
Anderlecht Women Gent Women
16:30
Anderlecht Women
Gent Women
1
live
Pogon Tczew Women Gornik Leczna Women
53'
Pogon Tczew Women
0
Gornik Leczna Women
1
Medyk Konin Women Pogon Szczecin Women
10:00
Ended
Medyk Konin Women
1
Pogon Szczecin Women
5
APLG Gdansk Women GKS Katowice Women
10:00
Ended
APLG Gdansk Women
1
GKS Katowice Women
5
UKS SMS Lodz Women Slask Wroclaw Women
10:00
Ended
UKS SMS Lodz Women
2
Slask Wroclaw Women
0
Monsoon Inter De Santa Maria
17:00
Postponed
Monsoon
Inter De Santa Maria
Sao Gabriel EC Pelotas
17:00
Postponed
Sao Gabriel
EC Pelotas
Lajeadense GE Bage
17:00
Postponed
Lajeadense
GE Bage
Cruzeiro RS Sport Clube Gaucho
17:00
Postponed
Cruzeiro RS
Sport Clube Gaucho
GE Gloria Esportivo Bento Goncalves
17:00
Postponed
GE Gloria
Esportivo Bento Goncalves
Brasil de Farroupilha Veranopolis
17:00
Postponed
Brasil de Farroupilha
Veranopolis
Passo Fundo RS Uniao Frederiquense
17:00
Postponed
Passo Fundo RS
Uniao Frederiquense
Vitoria SC Women Amora Women
14:00
Vitoria SC Women
Amora Women
GD Ilha Women FC Romariz Women
15:00
GD Ilha Women
FC Romariz Women
FC Luzern Women St Gallen Women
14:00
FC Luzern Women
St Gallen Women
Aarau Women Grasshopper Women
14:00
Aarau Women
Grasshopper Women
Basel Women FC Zurich Women
16:00
Basel Women
FC Zurich Women
1
live
Ravenna Women Lazio Women
9'
Ravenna Women
0
Lazio Women
0
1
live
Mantova U19 Novara U19
0'
Mantova U19
Novara U19
1
live
AC Tres Coracoes U20 Boston City FC Brasil U20
12'
AC Tres Coracoes U20
0
Boston City FC Brasil U20
0
EC Futgol U20 Santarritense U20
13:30
EC Futgol U20
Santarritense U20
America MG U20 Betim FC U20
18:00
America MG U20
Betim FC U20
Sport Recife Women 3B Sport AM Women
18:00
Sport Recife Women
3B Sport AM Women
Fortaleza Women Recanto da Crianca Women
18:00
Fortaleza Women
Recanto da Crianca Women
Athletico Paranaense Women Doce Mel EC Women
18:00
Athletico Paranaense Women
Doce Mel EC Women
EC Bahia Women Juventude Esportiva BA Women
21:00
Cancelled
EC Bahia Women
Juventude Esportiva BA Women
Banik Ostrava Women Lokomotiva BH Herspice Women
11:00
To be fixed
Banik Ostrava Women
Lokomotiva BH Herspice Women
FC Collina d'Oro FC Unterstrass
15:30
FC Collina d'Oro
FC Unterstrass
FC Amical Saint-Prex FC Collex Bossy
16:00
FC Amical Saint-Prex
FC Collex Bossy
Locarno FC Perlen-Buchrain
18:00
Locarno
FC Perlen-Buchrain
1
live
Næstved IF 2 Ringsted IF
54'
Næstved IF 2
0
Ringsted IF
0
Tarup-Paarup Ringkøbing IF
11:00
To be fixed
Tarup-Paarup
Ringkøbing IF
Dalum IF AaB 2
11:00
To be fixed
Dalum IF
AaB 2
B 1913 Hobro IK 2
11:00
To be fixed
B 1913
Hobro IK 2
Greve B 1908
11:00
To be fixed
Greve
B 1908
KFUM Roskilde VB 1968
11:30
To be fixed
KFUM Roskilde
VB 1968
Hedensted IF VRI
12:00
To be fixed
Hedensted IF
VRI
Fjordager IF Varde
12:00
To be fixed
Fjordager IF
Varde
Herlev Ledøje-Smørum Fodbold
12:00
To be fixed
Herlev
Ledøje-Smørum Fodbold
AB Tårnby Slagelse
12:00
To be fixed
AB Tårnby
Slagelse
Cuiaba Vila Nova
22:00
Cuiaba
Vila Nova
Centro Oeste Gremio Anapolis
18:30
Centro Oeste
Gremio Anapolis
Caldense MG URT MG
19:00
Caldense MG
URT MG
Atletico Pilar Estrella del Sur Alejandro Korn
18:30
Atletico Pilar
Estrella del Sur Alejandro Korn
CUDP Lobos Ezeiza
18:30
CUDP Lobos
Ezeiza
2
live
Viby Marienlyst
86'
Viby
1
Marienlyst
1
Skjold Allerød
64'
Skjold
1
Allerød
1
Glostrup FK Sundby
10:00
To be fixed
Glostrup FK
1
Sundby
2
Vorup FB OKS
10:00
To be fixed
Vorup FB
OKS
Frederikssund IK Bronshoj BK
11:00
To be fixed
Frederikssund IK
Bronshoj BK
Odder IGF Horsens fS
11:00
To be fixed
Odder IGF
Horsens fS
Kjellerup IF B 1909
11:30
To be fixed
Kjellerup IF
B 1909
AC Paranavai AA Iguacu
19:00
AC Paranavai
AA Iguacu
Gremio Maringa Rio Branco PR
21:00
Gremio Maringa
Rio Branco PR
Parana Apucarana SC
21:30
Parana
Apucarana SC
2
live
Aalborg Bk Women Odense Q Women
55'
Aalborg Bk Women
0
Odense Q Women
0
B93 Copenhagen Women FC Thy-Thisted Q Women
43'
B93 Copenhagen Women
4
FC Thy-Thisted Q Women
0
Naestved HG Women Osterbro IF Women
12:00
To be fixed
Naestved HG Women
Osterbro IF Women
Triestina Giana Erminio
18:30
Triestina
Giana Erminio
Atalanta U23 Legnago Salus
18:30
Atalanta U23
Legnago Salus
Perugia Rimini
18:30
Perugia
Rimini
Casertana Audace Cerignola
18:30
Casertana
Audace Cerignola
Taranto AZ Picerno ASD
18:30
Taranto
AZ Picerno ASD
Pescara Juventus U23
19:00
Pescara
Juventus U23
Norway U17 Women Sweden U17 Women
13:30
Norway U17 Women
Sweden U17 Women
France U17 Women England U17 Women
13:30
France U17 Women
England U17 Women
Vasco da Gama Women Pinda SC Women
18:00
Vasco da Gama Women
Pinda SC Women
Vila Nova GO Women Paraiso EC Women
18:30
Vila Nova GO Women
Paraiso EC Women
Acao Women Sobradinho EC Women
19:00
Acao Women
Sobradinho EC Women
AFK Slavoj Podoli Praha FC Zlicin
8:15
Ended
AFK Slavoj Podoli Praha
1
FC Zlicin
0
FC Svratka Brno SK Olympia Rajecko
8:30
Ended
FC Svratka Brno
1
SK Olympia Rajecko
0
Tj Krupka Tj Oldrichov
8:30
Ended
Tj Krupka
0
Tj Oldrichov
2
TJ Sokol Pohorelice MS Brno
8:30
Ended
TJ Sokol Pohorelice
1
MS Brno
2
TJ Sokol Lhota Slavoj Myto
11:00
Ended
TJ Sokol Lhota
1
Slavoj Myto
2
Povltavska FA B MFK Dobris
11:00
Ended
Povltavska FA B
1
MFK Dobris
0
Guijuelo UD Logrones
16:00
Guijuelo
UD Logrones
Inter Miami CF Academy Rush Select Academy
17:00
Inter Miami CF Academy
Rush Select Academy
Temp Barnaul Dinamo-M Barnaul
12:00
To be fixed
Temp Barnaul
Dinamo-M Barnaul
FC Rot-Schwarz Thun Women FC Sion Women
15:30
FC Rot-Schwarz Thun Women
FC Sion Women
Inverness CT Montrose
14:00
Inverness CT
Montrose
Hamilton Alloa
14:00
Hamilton
Alloa
Stirling Dumbarton
14:00
Stirling
Dumbarton
Peterhead Spartans
14:00
Peterhead
Spartans
Juve Stabia Mantova
16:00
Juve Stabia
Mantova
East Kilbride Stranraer
14:00
East Kilbride
Stranraer
CSO Petrolul Potcoava Oltul Curtisoara
15:00
CSO Petrolul Potcoava
Oltul Curtisoara
CSO Turceni CS Gilortul Targu Carbunesti
15:00
CSO Turceni
CS Gilortul Targu Carbunesti
Industria Galda Avantul Reghin
15:00
Industria Galda
Avantul Reghin
Unirea Branistea CS Sporting Liesti
15:00
Unirea Branistea
CS Sporting Liesti
CS Dinamo Bucuresti Gloria Popesti Leordeni
15:00
CS Dinamo Bucuresti
Gloria Popesti Leordeni
Gloria Bistrita ACS Medias 2022
15:00
Gloria Bistrita
ACS Medias 2022
ACS Progresul Fundulea Inainte Modelu
15:00
ACS Progresul Fundulea
Inainte Modelu
CS Socodor Gloria Lunca Teuz Cermei
15:00
CS Socodor
Gloria Lunca Teuz Cermei
Unirea Alba Iulia CS Metalurgistul Cugir
15:00
Unirea Alba Iulia
CS Metalurgistul Cugir
Viitorul Sutesti Dacia Unirea Braila
15:00
Viitorul Sutesti
Dacia Unirea Braila
FC Voluntari II Gloria Baneasa
15:00
FC Voluntari II
Gloria Baneasa
Recolta Gheorghe Doja CSA Axiopolis
15:00
Recolta Gheorghe Doja
CSA Axiopolis
ACS Progresul Pecica CS Avantul Periam
15:00
ACS Progresul Pecica
CS Avantul Periam
SR Brasov ACS KSE Targu Secuiesc
15:00
SR Brasov
ACS KSE Targu Secuiesc
ACS Flacara Horezu Unirea Bascov
15:00
ACS Flacara Horezu
Unirea Bascov
Sighetu Marmatiei CS Crisul Santandrei
15:00
Sighetu Marmatiei
CS Crisul Santandrei
FC Bihor Oradea SSU Politehnica Timisoara
15:00
FC Bihor Oradea
SSU Politehnica Timisoara
ACS LPS HD Clinceni FC Agricola Borcea
15:00
ACS LPS HD Clinceni
FC Agricola Borcea
Dunarea Giurgiu CS Blejoi
15:00
Dunarea Giurgiu
CS Blejoi
FC Paulesti CSM Flacara Moreni
15:00
FC Paulesti
CSM Flacara Moreni
ASC Bacau AS Stiinta Miroslava
15:00
ASC Bacau
AS Stiinta Miroslava
Acs Bucovina Radauti CSM Bacau
15:00
Acs Bucovina Radauti
CSM Bacau
AFC Metalul Buzau CSM Focsani
15:00
AFC Metalul Buzau
CSM Focsani
CS Afumati Dunarea Calarasi
15:00
CS Afumati
Dunarea Calarasi
CS Viitorul Daesti ACS Vedita Colonesti MS
15:00
CS Viitorul Daesti
ACS Vedita Colonesti MS
CSU Alba Iulia CS Unirea Ungheni 2018
15:00
CSU Alba Iulia
CS Unirea Ungheni 2018
SCM Zalau FC Olimpia Satu Mare
15:00
SCM Zalau
FC Olimpia Satu Mare
FC Vaslui Aerostar Bacau
15:00
FC Vaslui
Aerostar Bacau
CSM Ramnicu Sarat ACS Hamangia Baia
15:00
CSM Ramnicu Sarat
ACS Hamangia Baia
CS Viitorul Ianca Vointa Limpezis
15:00
CS Viitorul Ianca
Vointa Limpezis
FC Pucioasa CSO Plopeni
15:00
FC Pucioasa
CSO Plopeni
ASC Ciucas Tarlungeni AS Viitorul Curita
15:00
ASC Ciucas Tarlungeni
AS Viitorul Curita
ACS Cozia Calimanesti CS Sporting Rosiori
15:00
ACS Cozia Calimanesti
CS Sporting Rosiori
GC Mascara ESM Kolea
14:00
GC Mascara
ESM Kolea
ASM Oran Olympique Medea
14:00
ASM Oran
Olympique Medea
RC Arba JSM Tiaret
14:00
RC Arba
JSM Tiaret
MCB Oued Sly SKAF Khemis Miliana
14:00
MCB Oued Sly
SKAF Khemis Miliana
RC Kouba ES Mostaganem
14:00
RC Kouba
ES Mostaganem
MO Constantine MC El Eulma
14:00
MO Constantine
MC El Eulma
WA Boufarik NA Hussein Dey
14:00
WA Boufarik
NA Hussein Dey
WA Mostaganem JS Ghir Abadla
14:00
WA Mostaganem
JS Ghir Abadla
SC Mecheria CR Temouchent
14:00
SC Mecheria
CR Temouchent
Olympique Magrane MSP Batna
14:00
Olympique Magrane
MSP Batna
ES El Ghozlane USM El Harrach
14:00
ES El Ghozlane
USM El Harrach
HB Chelghoum Laid AS Ain M'lila
14:00
HB Chelghoum Laid
AS Ain M'lila
JS Bordj Menaiel IB Khemis El Khechna
14:00
JS Bordj Menaiel
IB Khemis El Khechna
CA Batna AS Khroub
14:00
CA Batna
AS Khroub
Olympique Akbou NRB Teleghma
14:00
Olympique Akbou
NRB Teleghma
USM Annaba RB Ouargla
14:00
USM Annaba
RB Ouargla
1
live
SV Donau WAF Brigittenau
84'
SV Donau
1
WAF Brigittenau
1
FC Stadlau SV Wienerberg
14:00
FC Stadlau
SV Wienerberg
SV Lebring FC Gamlitz
15:00
SV Lebring
FC Gamlitz
USVS Rudersdorf USV Halbturn
15:30
USVS Rudersdorf
USV Halbturn
VST Volkermarkt ATSV Wolfsberg
17:30
VST Volkermarkt
ATSV Wolfsberg
OTSU Hallein SC Golling
9:00
Ended
OTSU Hallein
3
SC Golling
0
Atletico Bucaramanga Junior
22:15
Atletico Bucaramanga
Junior
2
live
LehPa NiemU
61'
LehPa
2
NiemU
0
RiPS Tips Vantaa
56'
RiPS
0
Tips Vantaa
4
Ylojarvi United Tampere Utd II
13:30
Ylojarvi United
Tampere Utd II
EPS Reservi NuPS
14:30
EPS Reservi
NuPS
PKKU II SaPa
11:00
Ended
PKKU II
11
SaPa
0
FC Loviisa MPS/Atletico Malmi
10:00
To be fixed
FC Loviisa
MPS/Atletico Malmi
Kartanegara FC Persikas Subang
6:15
Ended
Kartanegara FC
0
Persikas Subang
1
PCB Persipasi PS Siak
8:30
Ended
PCB Persipasi
2
PS Siak
0
Persikota Tangerang Persibangga Purbalingga
6:15
Abandoned
Persikota Tangerang
0
Persibangga Purbalingga
0
1
live
Ulinzi Stars Muhoroni Youth FC
54'
Ulinzi Stars
0
Muhoroni Youth FC
0
Bidco United Kakamega Homeboyz
9:00
Ended
Bidco United
2
Kakamega Homeboyz
2
Nzoia Sugar KCB
10:00
Ended
Nzoia Sugar
1
KCB
1
Nzoia Sugar KCB
10:00
Ended
Nzoia Sugar
1
KCB
1
Gor Mahia Shabana FC
12:00
Ended
Gor Mahia
1
Shabana FC
0
Bandari FC Posta Rangers
12:00
To be fixed
Bandari FC
Posta Rangers
Kariobangi Sharks Sofapaka FC
12:00
To be fixed
Kariobangi Sharks
Sofapaka FC
Gulf United FC Gulf Heroes FC
14:05
Gulf United FC
Gulf Heroes FC
Al Urooba Al Dhafra SCC
14:05
Al Urooba
Al Dhafra SCC
Dibba Al Fujairah Masafi
14:05
Dibba Al Fujairah
Masafi
Dubba Al Husun Dubai City
14:05
Postponed
Dubba Al Husun
Dubai City
Al Arabi Umm Al Quwain Dubai United
14:05
Postponed
Al Arabi Umm Al Quwain
Dubai United
Masafi Al Dhaid
14:05
Postponed
Masafi
Al Dhaid
Al Hamriyah Al Taawon
14:05
Postponed
Al Hamriyah
Al Taawon
Al Fujairah Al Ramms Mirbih
14:05
Postponed
Al Fujairah
Al Ramms Mirbih
Al Jazira Al Hamra Al Urooba
14:05
Postponed
Al Jazira Al Hamra
Al Urooba
Masfut Dibba Al Fujairah
14:05
Postponed
Masfut
Dibba Al Fujairah
Al Dhafra SCC Gulf United FC
14:05
Postponed
Al Dhafra SCC
Gulf United FC
Al Ramms Mirbih Masfut
14:05
Cancelled
Al Ramms Mirbih
Masfut
FK Drina Zvornik FK Borac Kozarska
15:00
FK Drina Zvornik
FK Borac Kozarska
Mrkonjic Grad Radnik Bijeljina
15:00
Mrkonjic Grad
Radnik Bijeljina
Zeljeznicar Banja Luka Ljubic Prnjavor
15:00
Zeljeznicar Banja Luka
Ljubic Prnjavor
FK Famos Vojkovici FK Rudar Prijedor
15:00
FK Famos Vojkovici
FK Rudar Prijedor
FK Laktasi FK Modrica
15:00
FK Laktasi
FK Modrica
Leotar FK Kozara Gradiska
15:00
Leotar
FK Kozara Gradiska
HNK Tomislav NK Tosk Tesanj
15:00
HNK Tomislav
NK Tosk Tesanj
Bratstvo Gracanica Rudar Kakanj
15:00
Bratstvo Gracanica
Rudar Kakanj
FK Gorazde Jedinstvo
15:00
FK Gorazde
Jedinstvo
NK Stupcanica Olovo NK Zvijezda Gradacac
15:00
NK Stupcanica Olovo
NK Zvijezda Gradacac
Mladost Doboj Kakanj Buducnost Banovici
15:00
Mladost Doboj Kakanj
Buducnost Banovici
FK Radnik Hadzici Gradina Srebrenik
15:00
FK Radnik Hadzici
Gradina Srebrenik
NK Celik Zenica NK Vis Simm-Bau
15:00
NK Celik Zenica
NK Vis Simm-Bau
Sutjeska Foca FC Velez Nevesinje
17:00
Sutjeska Foca
FC Velez Nevesinje
OFK Sindelic FK Studentski Grad
8:00
Ended
OFK Sindelic
1
FK Studentski Grad
1
FK Teleoptik Zemun Radnicki Obrenovac
9:00
Ended
FK Teleoptik Zemun
2
Radnicki Obrenovac
0
FK Brodarac Pkb Padinska Skela
10:00
Ended
FK Brodarac
2
Pkb Padinska Skela
0
1
live
Al Moqawloon Al Arab Al Ittihad Al Sakandary
12'
Al Moqawloon Al Arab
0
Al Ittihad Al Sakandary
0
Baladiyet El Mahallah Al Ahly Cairo
16:00
Baladiyet El Mahallah
Al Ahly Cairo
El Masry Pyramids FC
16:00
El Masry
Pyramids FC
Doma United Lobi Stars FC
14:00
Postponed
Doma United
Lobi Stars FC
Bendel Insurance Katsina Utd
15:00
Postponed
Bendel Insurance
Katsina Utd
Shimizu S-Pulse Kagoshima United
5:00
Ended
Shimizu S-Pulse
4
Kagoshima United
0
Vegalta Sendai Thespa Gunma
5:00
Ended
Vegalta Sendai
2
Thespa Gunma
1
Barranquilla FC Atletico Cali FC
20:00
Barranquilla FC
Atletico Cali FC
FCSB CFR Cluj
17:00
FCSB
CFR Cluj
Hapoel Kfar Saba U19 Hapoel Raanana U19
7:30
Ended
Hapoel Kfar Saba U19
2
Hapoel Raanana U19
1
FC Ashdod U19 Hapoel Tel Aviv U19
8:00
Ended
FC Ashdod U19
1
Hapoel Tel Aviv U19
3
Hapoel Bnei Sakhnin U19 Hapoel Beer Sheva U19
9:00
Ended
Hapoel Bnei Sakhnin U19
0
Hapoel Beer Sheva U19
2
Maccabi Haifa U19 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
9:10
Ended
Maccabi Haifa U19
3
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
1
Maccabi Tel Aviv U19 Hapoel Rishon Letzion U19
9:20
Ended
Maccabi Tel Aviv U19
1
Hapoel Rishon Letzion U19
1
Hapoel Haifa U19 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
10:00
Ended
Hapoel Haifa U19
1
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
1
Chiangmai Nakhon Si United
11:00
Ended
Chiangmai
2
(1)
Nakhon Si United
2
(2)
Pafos FC Omonia Nicosia
16:00
Pafos FC
Omonia Nicosia
Apoel Nicosia AEK Larnaca
16:00
Apoel Nicosia
AEK Larnaca
Anorthosis Famagusta Aris Limassol
16:00
Anorthosis Famagusta
Aris Limassol
1
live
Hawassa City FC Sidama Bunna
56'
Hawassa City FC
1
Sidama Bunna
0
Wolaita Dicha Ethiopian Coffee
15:00
Wolaita Dicha
Ethiopian Coffee
CR Belouizdad ES Ben Aknoun
16:00
CR Belouizdad
ES Ben Aknoun
USM Khenchela MC Alger
16:00
USM Khenchela
MC Alger
Paradou AC ASO Chlef
16:00
Paradou AC
ASO Chlef
NC Magra JS Saoura
16:00
NC Magra
JS Saoura
JS Kabylie CS Constantine
16:00
JS Kabylie
CS Constantine
US Biskra MC Oran
16:00
US Biskra
MC Oran
2
live
Polokwane City Sekhukhune United FC
16'
Polokwane City
0
Sekhukhune United FC
0
Moroka Swallows Stellenbosch FC
15'
Moroka Swallows
0
Stellenbosch FC
0
Mamelodi Sundowns Royal AM FC
15:30
Mamelodi Sundowns
Royal AM FC
Orlando Pirates Richards Bay FC
18:00
Orlando Pirates
Richards Bay FC
Kyoto Sanga FC Avispa Fukuoka
5:00
Ended
Kyoto Sanga FC
2
Avispa Fukuoka
3
Jubilo Iwata Sagan Tosu
5:00
Ended
Jubilo Iwata
0
Sagan Tosu
3
Albirex Niigata Urawa Red Diamonds
5:00
Ended
Albirex Niigata
2
Urawa Red Diamonds
4
Kawasaki Frontale Consadole Sapporo
6:00
Ended
Kawasaki Frontale
3
Consadole Sapporo
0
Shonan Bellmare Machida Zelvia
6:00
Ended
Shonan Bellmare
0
Machida Zelvia
0
Cerezo Osaka Vissel Kobe
7:00
Ended
Cerezo Osaka
1
Vissel Kobe
4
Nagoya Grampus Gamba Osaka
7:00
Ended
Nagoya Grampus
0
Gamba Osaka
1
FC Tokyo Kashiwa Reysol
8:00
Ended
FC Tokyo
3
Kashiwa Reysol
3
Hapoel Tel-Aviv MS Ashdod
15:00
Hapoel Tel-Aviv
MS Ashdod
Hapoel Jerusalem FC Beitar Jerusalem
15:00
Hapoel Jerusalem FC
Beitar Jerusalem
Maccabi Petach Tikva Hapoel Petah Tikva
15:00
Maccabi Petach Tikva
Hapoel Petah Tikva
Maccabi Netanya Hapoel Hadera
15:00
Maccabi Netanya
Hapoel Hadera
Maccabi Haifa Maccabi Tel Aviv
17:30
Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv
Pecsi MFC Soroksar
15:00
Pecsi MFC
Soroksar
2
live
Wuhan Three Towns Shandong Taishan
81'
Wuhan Three Towns
1
Shandong Taishan
2
Beijing Guoan Meizhou Hakka
54'
Beijing Guoan
0
Meizhou Hakka
2
Tianjin Jinmen Tigers Shanghai Shenhua
11:00
Ended
Tianjin Jinmen Tigers
0
Shanghai Shenhua
0
4
live
BUL FC Gaddafi FC
15'
BUL FC
0
Gaddafi FC
0
NEC FC Bugolobi Vipers SC
16'
NEC FC Bugolobi
0
Vipers SC
0
UPDF FC SC Villa
13'
UPDF FC
0
SC Villa
1
Kitara FC Busoga United FC
15'
Kitara FC
0
Busoga United FC
2
Maroons Bright Stars
13:00
Maroons
Bright Stars
Wakiso United Mbarara City
13:00
Wakiso United
Mbarara City
URA KCCA
13:00
URA
KCCA
OK Castkovce AFC Nove Mesto nad Vahom
15:00
OK Castkovce
AFC Nove Mesto nad Vahom
FC Malacky Tj Druzstevnik Velke Ludince
15:00
FC Malacky
Tj Druzstevnik Velke Ludince
MFK Zvolen Raca Bratislava
15:00
MFK Zvolen
Raca Bratislava
OFK Banik Lehota Slovan Duslo Šala
15:00
OFK Banik Lehota
Slovan Duslo Šala
Slovan Galanta Fomat Martin
15:00
Slovan Galanta
Fomat Martin
MFK Vranov nad Toplou Slavia TU Kosice
15:00
MFK Vranov nad Toplou
Slavia TU Kosice
Odeva Lipany FK Svidnik
15:00
Odeva Lipany
FK Svidnik
MFK Stara Lubovna Banik Kalinovo
15:00
MFK Stara Lubovna
Banik Kalinovo
1
live
Etoile de L'Est Bugesera
15'
Etoile de L'Est
0
Bugesera
0
Sunrise FC Marines FC
13:00
Sunrise FC
Marines FC
SC Kiyovu Rayon Sports FC
13:00
SC Kiyovu
Rayon Sports FC
Gorilla FC Mukura
10:30
Ended
Gorilla FC
2
Mukura
1
Arda Kardzhali Botev Plovdiv
14:00
Arda Kardzhali
Botev Plovdiv
Ludogorets Razgrad CSKA Sofia
16:30
Ludogorets Razgrad
CSKA Sofia
Plaza Amador Reserves Sporting San Miguelito Reserves
23:00
Plaza Amador Reserves
Sporting San Miguelito Reserves
Huachipato Union Espanola
16:30
Huachipato
Union Espanola
Universidad Catolica O'Higgins
21:30
Universidad Catolica
O'Higgins
2
live
Chiangrai Utd Nakhon Pathom FC
88'
Chiangrai Utd
0
Nakhon Pathom FC
0
Sukhothai FC Police Tero FC
15'
Sukhothai FC
0
Police Tero FC
0
Ratchaburi FC Muang Thong United
11:00
Ended
Ratchaburi FC
1
Muang Thong United
2
Shams Azar Qazvin Malavan
13:45
Shams Azar Qazvin
Malavan
Mes Rafsanjan Sepahan
14:20
Mes Rafsanjan
Sepahan
Havadar SC Persepolis
14:50
Havadar SC
Persepolis
Aluminium Arak Sanat Naft Abadan
15:00
Aluminium Arak
Sanat Naft Abadan
Tractor Sazi Gol Gohar
15:20
Tractor Sazi
Gol Gohar
Magallanes Deportes Limache
19:00
Magallanes
Deportes Limache
AS Korofina Djoliba AC
16:30
AS Korofina
Djoliba AC
US Bougouba AS Bakaridjan
16:30
US Bougouba
AS Bakaridjan
USC Kita ATS de Koro
16:30
USC Kita
ATS de Koro
Binga FC AS Police
18:30
Binga FC
AS Police
2
live
Halmstad Mjällby AIF
14'
Halmstad
0
Mjällby AIF
2
AIK Sirius
15'
AIK
0
Sirius
0
GAIS Vasteras SK
15:30
GAIS
Vasteras SK
Chernomorets Burgas CSKA 1948 Sofia II
15:00
Chernomorets Burgas
CSKA 1948 Sofia II
Bdin Vidin Spartak Pleven
15:00
Bdin Vidin
Spartak Pleven
Maritsa Plovdiv Chernomorets
15:00
Maritsa Plovdiv
Chernomorets
Spartak Varna Litex Lovech
15:00
Spartak Varna
Litex Lovech
Puntarenas Cartagines
22:00
Puntarenas
Cartagines
Sport Boys Comerciantes Unidos
20:00
Sport Boys
Comerciantes Unidos
Cusco FC Carlos Manucci
20:30
Cusco FC
Carlos Manucci
Sport Huancayo Alianza Lima
23:30
Sport Huancayo
Alianza Lima
2
live
Varbergs BoIS FC Orgryte IS
15'
Varbergs BoIS FC
0
Orgryte IS
0
GIF Sundsvall Landskrona BoIS
16'
GIF Sundsvall
0
Landskrona BoIS
2
Trelleborgs FF Utsiktens BK
11:00
Ended
Trelleborgs FF
2
Utsiktens BK
2
2
live
Grazer AK SV Horn
44'
Grazer AK
0
SV Horn
1
Floridsdorfer AC FC Dornbirn 1913
45+'
Floridsdorfer AC
1
FC Dornbirn 1913
1
NK Fuzinar Tabor Sezana
15:30
NK Fuzinar
Tabor Sezana
NK Bistrica NK Brinje Grosuplje
15:30
NK Bistrica
NK Brinje Grosuplje
Jadran Dekani NK Nafta 1903
15:30
Jadran Dekani
NK Nafta 1903
Nairobi United Mombasa Stars
9:00
Ended
Nairobi United
0
Mombasa Stars
0
Luanda Villa SC Darajani Gogo
10:00
Ended
Luanda Villa SC
2
Darajani Gogo
0
Metropolitanos FC Deportivo La Guaira
20:00
Metropolitanos FC
Deportivo La Guaira
Botswana Police XI SC BDF XI
13:00
Postponed
Botswana Police XI SC
BDF XI
Morupule Wanderers FC Tafic FC
13:00
Postponed
Morupule Wanderers FC
Tafic FC
Masitaoka FC Nico United
13:00
Postponed
Masitaoka FC
Nico United
Security Systems FC Sua Flamingoes
13:00
Postponed
Security Systems FC
Sua Flamingoes
Eleven Angels FC Holy Ghost SC
13:00
Postponed
Eleven Angels FC
Holy Ghost SC
Township Rollers Jwaneng Galaxy FC
13:00
Postponed
Township Rollers
Jwaneng Galaxy FC
2
live
Nanjing City Chongqing Tonglianglong
82'
Nanjing City
1
Chongqing Tonglianglong
1
Suzhou Dongwu Guangxi Pingguo Haliao
88'
Suzhou Dongwu
2
Guangxi Pingguo Haliao
1
SC Wiener Viktoria Oberwart
14:00
SC Wiener Viktoria
Oberwart
Chuncheon FC Gyeongju HNP
5:00
Ended
Chuncheon FC
3
Gyeongju HNP
2
Siheung City AC Gangneung City
5:00
Ended
Siheung City AC
0
Gangneung City
2
Ulsan Citizen FC Changwon City
10:00
Ended
Ulsan Citizen FC
0
Changwon City
4
Pocheon Citizen FC Paju Citizen FC
5:00
Postponed
Pocheon Citizen FC
Paju Citizen FC
Molde Rosenborg
16:00
Molde
Rosenborg
Junge Wikinger Ried ASK Klagenfurt
13:00
Junge Wikinger Ried
ASK Klagenfurt
WAC St Andra II UVB Vocklamarkt
13:30
WAC St Andra II
UVB Vocklamarkt
TUS Bad Gleichenberg St. Anna am Aigen
17:00
TUS Bad Gleichenberg
St. Anna am Aigen
SC de Cabinda CD Lunda Sul
14:00
SC de Cabinda
CD Lunda Sul
FC Bravos do Maquis Santa Rita de Cassia
14:00
FC Bravos do Maquis
Santa Rita de Cassia
GD Interclube Recreativo do Libolo
14:30
GD Interclube
Recreativo do Libolo
Kabuscorp Sagrada Esperanca
15:00
Kabuscorp
Sagrada Esperanca
Primeiro de Agosto Academica Do Lobito
15:00
Primeiro de Agosto
Academica Do Lobito
1
live
El Mansoura Sporting Alexandria
48'
El Mansoura
0
Sporting Alexandria
0
1
live
Tre Penne SS Cosmos
15'
Tre Penne
0
SS Cosmos
0
SS Murata La Fiorita
15:30
SS Murata
La Fiorita
FK Olympic Tashkent Pakhtakor Tashkent
14:00
FK Olympic Tashkent
Pakhtakor Tashkent
FK Metallurg Bekabad Qizilqum Zarafshon
14:00
FK Metallurg Bekabad
Qizilqum Zarafshon
Deportivo Mixco CSD Municipal
21:00
Deportivo Mixco
CSD Municipal
Chabab Atlas Khénifra KACM Marrakesh
16:00
Chabab Atlas Khénifra
KACM Marrakesh
Difaa El Jadida Olympique Khouribga
16:00
Difaa El Jadida
Olympique Khouribga
Stade Marocain Du Rabat Olympique Dcheira
16:00
Stade Marocain Du Rabat
Olympique Dcheira
USM Oujda Club Jeunesse Ben Guerir
16:00
USM Oujda
Club Jeunesse Ben Guerir
CODM Meknes WAF Widad Fes
16:00
CODM Meknes
WAF Widad Fes
FC Stockholm Internazionale FBK Karlstad
14:00
FC Stockholm Internazionale
FBK Karlstad
Nordic United FC Täby FK
15:00
Nordic United FC
Täby FK
NWS Spirit FC Wollongong Wolves
7:30
Ended
NWS Spirit FC
1
Wollongong Wolves
0
Hills United FC Apia L Tigers
9:00
Ended
Hills United FC
1
Apia L Tigers
2
Western Sydney Wanderers U21 Sydney Olympic
9:00
Ended
Western Sydney Wanderers U21
3
Sydney Olympic
2
St George City FA Sutherland Sharks
9:15
Ended
St George City FA
1
Sutherland Sharks
1
Central Coast Mariners U21 St George Saints
7:00
Postponed
Central Coast Mariners U21
St George Saints
FC Rosengård 1917 Ljungskile
14:00
FC Rosengård 1917
Ljungskile
NK Krizevci NK Krk
15:30
NK Krizevci
NK Krk
NK Marsonia 1909 Hrvace
15:30
NK Marsonia 1909
Hrvace
Belisce Bjelovar
15:30
Belisce
Bjelovar
NK Trnje NK Dugo Selo
15:30
NK Trnje
NK Dugo Selo
Mladost Zdralovi Jadran LP
15:30
Mladost Zdralovi
Jadran LP
Mladost Zdralovi NK Jadran Porec
15:30
Mladost Zdralovi
NK Jadran Porec
Moss Stabaek
14:00
Moss
Stabaek
Ranheim Egersund
14:00
Ranheim
Egersund
Aalesund Valerenga
14:00
Aalesund
Valerenga
Sogndal Sandnes Ulf
14:00
Sogndal
Sandnes Ulf
Asane IK Start
14:00
Asane
IK Start
Kongsvinger Raufoss
14:00
Kongsvinger
Raufoss
Bryne Mjondalen
14:00
Bryne
Mjondalen
Lyn 1896 Levanger
14:00
Lyn 1896
Levanger
Alianza FC San Salvador Reserves AD Isidro Metapan Reserves
16:00
Alianza FC San Salvador Reserves
AD Isidro Metapan Reserves
CD Aguila Reserves CD Luis Angel Firpo Reserves
18:00
CD Aguila Reserves
CD Luis Angel Firpo Reserves
CD FAS Reserves Santa Tecla Reserves
20:00
CD FAS Reserves
Santa Tecla Reserves
Pastoreo FC Encarnacion FC
14:00
Pastoreo FC
Encarnacion FC
Deportivo Recoleta Sportivo San Lorenzo
14:00
Deportivo Recoleta
Sportivo San Lorenzo
MTK Budapest Puskas Academy
13:30
MTK Budapest
Puskas Academy
Zalaegerszegi TE Paksi
15:30
Zalaegerszegi TE
Paksi
Diosgyori VTK Ferencvarosi TC
17:30
Diosgyori VTK
Ferencvarosi TC
Western Spirit Redcliffe Dolphins SC
7:15
Ended
Western Spirit
1
Redcliffe Dolphins SC
3
Mount Gravatt Hawks Brisbane Knights
8:00
Ended
Mount Gravatt Hawks
4
Brisbane Knights
0
North Brisbane FC Virginia United
8:00
Ended
North Brisbane FC
1
Virginia United
3
Newmarket University of Queensland
8:10
Ended
Newmarket
5
University of Queensland
0
Siroki Brijeg Velez Mostar
14:00
Siroki Brijeg
Velez Mostar
CD Marathon Genesis Huracan
21:30
CD Marathon
Genesis Huracan
Busan I Park Chungnam Asan FC
7:30
Ended
Busan I Park
2
Chungnam Asan FC
3
Suwon Bluewings Cheonan City
10:00
Ended
Suwon Bluewings
0
Cheonan City
1
Ansan Greeners FC Seoul E-Land FC
10:00
Ended
Ansan Greeners FC
0
Seoul E-Land FC
3
Richards Bay FC Reserves Cape Town Spurs Reserves
8:00
Ended
Richards Bay FC Reserves
3
Cape Town Spurs Reserves
1
Polokwane City Reserves Orlando Pirates Reserves
8:00
Ended
Polokwane City Reserves
2
Orlando Pirates Reserves
1
Cape Town City FC Reserves Kaizer Chiefs Reserves
8:00
Ended
Cape Town City FC Reserves
1
Kaizer Chiefs Reserves
0
Amazulu Reserves Supersport United Reserves
8:00
Ended
Amazulu Reserves
1
Supersport United Reserves
5
Mamelodi Sundowns Reserves Moroka Swallows Reserves
8:00
Ended
Mamelodi Sundowns Reserves
6
Moroka Swallows Reserves
0
Sekhukhune United Reserves Royal AM Reserves
8:00
Ended
Sekhukhune United Reserves
3
Royal AM Reserves
3
Stellenbosch FC Reserves Golden Arrows Reserves
9:30
Ended
Stellenbosch FC Reserves
4
Golden Arrows Reserves
3
FK Spartak Zdrepceva Krv U19 Cukaricki U19
9:00
Ended
FK Spartak Zdrepceva Krv U19
1
Cukaricki U19
3
Vojvodina U19 FK Radnicki 1923 U19
9:00
Ended
Vojvodina U19
3
FK Radnicki 1923 U19
2
2
live
FK Riteriai FK Ekranas
58'
FK Riteriai
0
FK Ekranas
0
FK Atmosfera FK Kauno Zalgiris II
57'
FK Atmosfera
0
FK Kauno Zalgiris II
0
BE1 NFA FK Garliava
10:00
Ended
BE1 NFA
2
FK Garliava
1
Nevezis FK Minija
11:00
Ended
Nevezis
1
FK Minija
1
1
live
FM FORTUNA Kaunas FM Klaipedos
86'
FM FORTUNA Kaunas
0
FM Klaipedos
1
FC Nikarm Andranik
12:00
To be fixed
FC Nikarm
Andranik
Pyunik Yerevan II FC Urartu II
12:00
To be fixed
Pyunik Yerevan II
FC Urartu II
Spartak Trnava U19 MFK Ruzomberok U19
9:00
Ended
Spartak Trnava U19
2
MFK Ruzomberok U19
1
ZP Sport Podbrezova U19 Slovan Bratislava U19
9:00
Ended
ZP Sport Podbrezova U19
1
Slovan Bratislava U19
3
FK Pohronie U19 FC Tatran Presov U19
9:00
Ended
FK Pohronie U19
3
FC Tatran Presov U19
2
Dunajska Streda U19 MSK Zilina U19
9:00
Ended
Dunajska Streda U19
2
MSK Zilina U19
0
FC Kosice U19 AS Trencin U19
9:00
Ended
FC Kosice U19
2
AS Trencin U19
1
1
live
Vukovar 91 NK Dubrava Zagreb
25'
Vukovar 91
0
NK Dubrava Zagreb
0
NK Dugopolje HNK Cibalia
15:30
NK Dugopolje
HNK Cibalia
Imbabura Club Atletico Libertad
18:00
Imbabura
Club Atletico Libertad
Macara Mushuc Runa
20:30
Macara
Mushuc Runa
LDU Quito Emelec
23:00
LDU Quito
Emelec
Deportivo Cuenca Cumbaya FC
0:00
Ended
Deportivo Cuenca
2
Cumbaya FC
1
Mandurah City Olympic Kingsway
6:30
Ended
Mandurah City
1
Olympic Kingsway
5
Gwelup Croatia SC Perth RedStar FC
6:30
Ended
Gwelup Croatia SC
0
Perth RedStar FC
3
Fremantle City FC Sorrento
6:30
Ended
Fremantle City FC
1
Sorrento
4
Wanneroo City Perth SC
7:00
Ended
Wanneroo City
2
Perth SC
6
Stirling Macedonia Balcatta
7:00
Ended
Stirling Macedonia
1
Balcatta
0
Ashfield SC Inglewood United
7:30
Ended
Ashfield SC
7
Inglewood United
6
Bayswater City Western Knights
9:00
To be fixed
Bayswater City
1
Western Knights
2
Teungueth FC Casa Sport
17:00
Teungueth FC
Casa Sport
Jamono Fatick SONACOS
17:00
Jamono Fatick
SONACOS
Stenungsunds IF Lidköpings FK
11:00
Ended
Stenungsunds IF
0
Lidköpings FK
0
Grebbestads IF Vanersborgs FK
12:00
To be fixed
Grebbestads IF
Vanersborgs FK
Tataouine Bizertin
12:00
Cancelled
Tataouine
Bizertin
Olympique de Beja EGS Gafsa
12:00
Cancelled
Olympique de Beja
EGS Gafsa
ES Metlaoui AS Soliman
12:00
Cancelled
ES Metlaoui
AS Soliman
Tauro FC CA Independiente de la Chorrera
20:00
Tauro FC
CA Independiente de la Chorrera
3
live
Tromsdalen Gjøvik-Lyn
92+'
Tromsdalen
4
Gjøvik-Lyn
0
Ullensaker/Kisa Follo
54'
Ullensaker/Kisa
0
Follo
0
Eidsvold TF Strindheim
15'
Eidsvold TF
0
Strindheim
0
USM Annaba U21 IRB Ouargla U21
10:00
Ended
USM Annaba U21
0
IRB Ouargla U21
0
MO Constantine U21 MC El Eulma U21
10:00
Ended
MO Constantine U21
3
MC El Eulma U21
1
WA Boufarik U21 NA Hussein Dey U21
10:00
Ended
WA Boufarik U21
1
NA Hussein Dey U21
1
RC Kouba U21 ES Mostaganem U21
10:00
Ended
RC Kouba U21
1
ES Mostaganem U21
0
Olympique Akbou U21 NRB Teleghma U21
10:00
Ended
Olympique Akbou U21
3
NRB Teleghma U21
0
MCB Oued Sly U21 SKAF Khemis Miliana U21
10:00
Ended
MCB Oued Sly U21
2
SKAF Khemis Miliana U21
1
ASM Oran U21 Olympique Medea U21
10:00
Ended
ASM Oran U21
6
Olympique Medea U21
1
HB Chelghoum Laid U21 AS Ain M'lila U21
10:00
Ended
HB Chelghoum Laid U21
0
AS Ain M'lila U21
1
IFK Haninge Enskede IK
14:00
IFK Haninge
Enskede IK
BK Ljungsbro IF Sylvia
11:00
To be fixed
BK Ljungsbro
IF Sylvia
Syrianska FC Huddinge IF
11:00
To be fixed
Syrianska FC
Huddinge IF
1
live
Turan Zhetysu
58'
Turan
1
Zhetysu
2
FK Atyrau FK Aksu
13:00
Cancelled
FK Atyrau
FK Aksu
AS Cheminots FC Nathalys de Pointe-Noire
14:00
AS Cheminots
FC Nathalys de Pointe-Noire
AS Otoho d'Oyo FC Kondzo
14:00
AS Otoho d'Oyo
FC Kondzo
Diables Noirs CARA Brazzaville
17:00
Diables Noirs
CARA Brazzaville
Al Wahda Abu Dhabi U21 Al Ittihad Kalba U21
14:10
Al Wahda Abu Dhabi U21
Al Ittihad Kalba U21
Khor Fakkan U21 Al Jazira SC U21
14:10
Khor Fakkan U21
Al Jazira SC U21
1
live
Albion FC La Luz
10'
Albion FC
0
La Luz
0
Colon FC IA Sud America
23:00
Colon FC
IA Sud America
1
live
BK Astrio Qviding FIF
58'
BK Astrio
2
Qviding FIF
0
IK Tord Bergdalens IK
11:00
Ended
IK Tord
1
Bergdalens IK
1
Hittarps IK Sävedalens IF
10:00
To be fixed
Hittarps IK
Sävedalens IF
Kalmar FF U19 AIK U19
14:00
Kalmar FF U19
AIK U19
Osters IF U19 Helsingborgs U19
11:00
To be fixed
Osters IF U19
Helsingborgs U19
IFK Norrköping U19 Hammarby U19
11:30
To be fixed
IFK Norrköping U19
Hammarby U19
Brommapojkarna U19 BK Hacken U19
12:00
To be fixed
Brommapojkarna U19
BK Hacken U19
Sola Fram
14:00
Sola
Fram
Brodd Vigor
12:00
To be fixed
Brodd
Vigor
Pors Grenland Mandalskameratene
12:00
To be fixed
Pors Grenland
Mandalskameratene
Newtown Penybont
11:20
Ended
Newtown
0
Penybont
5
Incheon Utd FC Seoul
7:30
Ended
Incheon Utd
1
FC Seoul
2
Gangwon FC Daejeon Hana Citizen
10:00
Ended
Gangwon FC
3
Daejeon Hana Citizen
3
Daegu FC Gwangju FC
10:00
Ended
Daegu FC
3
Gwangju FC
2
Yokohama F-Marinos Al Ain SCC
10:00
Ended
Yokohama F-Marinos
2
Al Ain SCC
1
CD Rengo Unido Provincial Osorno
16:30
CD Rengo Unido
Provincial Osorno
Deportes Linares CD Arturo Fernández Vial
19:00
Deportes Linares
CD Arturo Fernández Vial
Melipilla Provincial Ovalle
19:00
Melipilla
Provincial Ovalle
Deportes Concepcion Lautaro de Buin
22:00
Deportes Concepcion
Lautaro de Buin
1
live
Araz FK PFK Turan Tovuz
15'
Araz FK
0
PFK Turan Tovuz
0
Zira IK FK Qarabag
15:30
Zira IK
FK Qarabag
Frigg Ullern
13:00
Frigg
Ullern
Asker Oppsal
14:00
Asker
Oppsal
Nordstrand Assiden
12:00
To be fixed
Nordstrand
Assiden
Haugesund 2 Loddefjord
13:00
Haugesund 2
Loddefjord
Årdal FK Os
14:00
Årdal FK
Os
Førde Djerv 1919
11:00
To be fixed
Førde
Djerv 1919
Bjarg Sandviken
12:00
To be fixed
Bjarg
Sandviken
Högaborgs BK IFK Berga
11:00
Ended
Högaborgs BK
0
IFK Berga
2
IF Lödde IFK Simrishamn
11:00
Ended
IF Lödde
2
IFK Simrishamn
3
CSA Steaua Bucuresti CS Concordia Chiajna
8:00
Ended
CSA Steaua Bucuresti
2
CS Concordia Chiajna
0
AFC Progresul Spartac Bucuresti CS Tunari
8:00
Ended
AFC Progresul Spartac Bucuresti
3
CS Tunari
1
Chindia Targoviste CSM Slatina
8:00
Ended
Chindia Targoviste
3
CSM Slatina
0
Unirea Dej CSM Alexandria
8:00
Ended
Unirea Dej
1
CSM Alexandria
0
Metaloglobus Bucuresti FC Arges Pitesti
8:00
Ended
Metaloglobus Bucuresti
1
FC Arges Pitesti
1
CSC Dumbravita FC Ceahlaul Piatra Neamt
8:00
Ended
CSC Dumbravita
1
FC Ceahlaul Piatra Neamt
1
CS Mioveni CS Corvinul Hunedoara
9:00
Ended
CS Mioveni
3
CS Corvinul Hunedoara
1
FC Unirea 2004 Slobozia CSC 1599 Selimbar
9:00
Ended
FC Unirea 2004 Slobozia
0
CSC 1599 Selimbar
0
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FC Buzau
9:00
Ended
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
0
FC Buzau
1
2
live
Lillestrøm 2 Tiller
58'
Lillestrøm 2
3
Tiller
0
Verdal Melhus
15'
Verdal
0
Melhus
1
Surnadal Nardo
13:00
Surnadal
Nardo
FK Zeleziarne Podbrezova Slovan Bratislava
13:30
FK Zeleziarne Podbrezova
Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok MSK Zilina
15:30
MFK Ruzomberok
MSK Zilina
MFK Skalica FC Kosice
16:00
MFK Skalica
FC Kosice
AS Trencin Dukla Banska Bystrica
16:00
AS Trencin
Dukla Banska Bystrica
MFK Zemplin Michalovce FC Vion Zlate Moravce
16:00
MFK Zemplin Michalovce
FC Vion Zlate Moravce
Bulls FC Academy Mt Druitt Town Rangers
5:00
Ended
Bulls FC Academy
7
Mt Druitt Town Rangers
1
Hakoah Sydney City East Northern Tigers
6:30
Ended
Hakoah Sydney City East
2
Northern Tigers
1
University NSW Bonnyrigg White Eagles
8:00
Ended
University NSW
1
Bonnyrigg White Eagles
3
Dulwich Hill Canterbury Bankstown FC
9:00
Ended
Dulwich Hill
0
Canterbury Bankstown FC
2
Bankstown City Lions FC Blacktown Spartans
9:00
Ended
Bankstown City Lions FC
2
Blacktown Spartans
1
Macarthur Rams Inter Lions
9:10
Ended
Macarthur Rams
1
Inter Lions
2
SD Raiders FC Rydalmere Lions FC
9:00
To be fixed
SD Raiders FC
Rydalmere Lions FC
Dunbar Rovers FC Nepean FC
9:00
To be fixed
Dunbar Rovers FC
Nepean FC
1
live
Jitex BK Women Orebro SK Soder Women
14'
Jitex BK Women
1
Orebro SK Soder Women
1
Eskilstuna Utd Women Lidköpings FK Women
13:00
Eskilstuna Utd Women
Lidköpings FK Women
Gamla Upsala SK Women Alingsås FC United Women
14:00
Gamla Upsala SK Women
Alingsås FC United Women
Bollstanäs Women Malmo FF Women
12:00
To be fixed
Bollstanäs Women
Malmo FF Women
1
live
NK Rogaska NK Aluminij
14'
NK Rogaska
0
NK Aluminij
0
NK Domzale NK Radomlje
15:30
NK Domzale
NK Radomlje
NK Maribor Olimpija Ljubljana
18:15
NK Maribor
Olimpija Ljubljana
Arendal Kvik Halden FK
14:00
Arendal
Kvik Halden FK
Notodden Flekkerøy
14:00
Notodden
Flekkerøy
Eik Tønsberg Jerv
14:00
Eik Tønsberg
Jerv
Sotra Lysekloster
11:00
Ended
Sotra
1
Lysekloster
2
Delhi Tigers United Bharat FC
5:30
Ended
Delhi Tigers
0
United Bharat FC
6
Garhwal Diamond FC Jaguar FC (India)
8:30
Ended
Garhwal Diamond FC
1
Jaguar FC (India)
1
1
live
Al Ansar Beirut Safa Beirut
15'
Al Ansar Beirut
1
Safa Beirut
0
NK Varazdin HNK Rijeka
15:00
NK Varazdin
HNK Rijeka
Dinamo Zagreb NK Osijek
17:30
Dinamo Zagreb
NK Osijek
Bull FC Academy U20 Mt Druitt Town Rangers U20
3:00
Ended
Bull FC Academy U20
3
Mt Druitt Town Rangers U20
0
University NSW U20 Bonnyrigg White Eagles U20
6:00
Ended
University NSW U20
2
Bonnyrigg White Eagles U20
1
Macarthur Rams U20 Inter Lions U20
7:00
Ended
Macarthur Rams U20
2
Inter Lions U20
2
Bankstown City Lions U20 Blacktown Spartans U20
7:00
Ended
Bankstown City Lions U20
1
Blacktown Spartans U20
1
Dulwich Hill U20 Canterbury Bankstown FC U20
7:00
Ended
Dulwich Hill U20
3
Canterbury Bankstown FC U20
0
Dunbar Rovers FC U20 Nepean FC U20
7:00
To be fixed
Dunbar Rovers FC U20
Nepean FC U20
SD Raiders U20 Rydalmere Lions FC U20
7:00
To be fixed
SD Raiders U20
Rydalmere Lions FC U20
Hakoah Sydney City East U20 Northern Tigers U20
8:30
To be fixed
Hakoah Sydney City East U20
Northern Tigers U20
FK Austria Vienna Wolfsberger AC
15:00
FK Austria Vienna
Wolfsberger AC
Austria Lustenau FC Blau Weiss Linz
15:00
Austria Lustenau
FC Blau Weiss Linz
WSG Swarovski Tirol SCR Altach
15:00
WSG Swarovski Tirol
SCR Altach
IF Älgarna Bergnäsets AIK
14:00
IF Älgarna
Bergnäsets AIK
Team TG FF Lucksta IF
14:00
Team TG FF
Lucksta IF
Umeå FC Academy IFK Östersund
14:00
Umeå FC Academy
IFK Östersund
Täfteå IK Kiruna FF
10:00
Ended
Täfteå IK
6
Kiruna FF
0
IFK Lulea Gottne IF
11:00
Ended
IFK Lulea
1
Gottne IF
3
Skellefteå FF Frösö IF
11:00
To be fixed
Skellefteå FF
Frösö IF
Bodens BK FF Ytterhogdals IK
12:00
To be fixed
Bodens BK FF
Ytterhogdals IK
Pelister Bitola Pobeda Valandovo
15:00
Pelister Bitola
Pobeda Valandovo
FK Skopje Belasica Strumica
15:00
FK Skopje
Belasica Strumica
Teteks Tetovo Ohrid
15:00
Teteks Tetovo
Ohrid
KF Besa Doberdoll KF Bashkimi
15:00
KF Besa Doberdoll
KF Bashkimi
FK Karaorman FK Sasa
15:00
FK Karaorman
FK Sasa
FK Kozuf Gevgelija Detonit Plackovica
15:00
FK Kozuf Gevgelija
Detonit Plackovica
KF Arsimi Osogovo Kocani
15:00
KF Arsimi
Osogovo Kocani
FK Vardar Negotino Novaci
15:00
FK Vardar Negotino
Novaci
Al Arabi SC Al Salmiyah SC
16:05
Al Arabi SC
Al Salmiyah SC
Al Kuwait SC Al Naser SC
18:20
Al Kuwait SC
Al Naser SC
1
live
Dinamo Zagreb U19 HNK Cibalia U19
65'
Dinamo Zagreb U19
4
HNK Cibalia U19
0
NK Rudes U19 Mladost Zdralovi U19
8:00
Ended
NK Rudes U19
3
Mladost Zdralovi U19
3
Istra 1961 U19 NK Osijek U19
8:00
Ended
Istra 1961 U19
5
NK Osijek U19
0
HNK Gorica U19 NK Varazdin U19
8:00
Ended
HNK Gorica U19
1
NK Varazdin U19
2
Kustosija U19 HNK Rijeka U19
9:00
Ended
Kustosija U19
2
HNK Rijeka U19
1
NK Lokomotiva Zagreb U19 Slaven Koprivnica U19
11:00
Ended
NK Lokomotiva Zagreb U19
4
Slaven Koprivnica U19
1
1
live
KF Prishtina e Re Flamurtari
16'
KF Prishtina e Re
0
Flamurtari
0
Phoenix Banje Rilindja 1974
13:00
Phoenix Banje
Rilindja 1974
FC Suhareka KF Trepca Mitrovice
13:00
FC Suhareka
KF Trepca Mitrovice
Trepca 89 KF Drenica Skenderaj
13:00
Trepca 89
KF Drenica Skenderaj
KF Kika Vllaznia
13:00
KF Kika
Vllaznia
KF Ferizaj KF Vushtrria
13:00
KF Ferizaj
KF Vushtrria
KF Ulpiana KF Ramiz Sadiku
13:00
KF Ulpiana
KF Ramiz Sadiku
KF Rahoveci Vellaznimi Gjakova
13:00
KF Rahoveci
Vellaznimi Gjakova
KF Vjosa KF 2 Korriku
13:00
KF Vjosa
KF 2 Korriku
Elverum Fyllingsdalen
13:00
Elverum
Fyllingsdalen
Fløya Sprint/Jeløy
14:00
Fløya
Sprint/Jeløy
Fredrikstad 2 Skjervøy
10:00
Ended
Fredrikstad 2
3
Skjervøy
1
Innstranden Harstad
11:00
Ended
Innstranden
0
Harstad
3
Ham Kam 2 IL Ulfstind
11:00
To be fixed
Ham Kam 2
IL Ulfstind
1
live
Bulawayo Chiefs FC Chicken Inn FC
15'
Bulawayo Chiefs FC
0
Chicken Inn FC
0
Green Fuel ZPC Kariba FC
13:00
Green Fuel
ZPC Kariba FC
Yadah FC CAPS United
13:00
Yadah FC
CAPS United
Simba Bhora Ngezi Platinum FC
13:00
Simba Bhora
Ngezi Platinum FC
Peninsula Power U23 Moreton City Excelsior U23
4:45
Ended
Peninsula Power U23
1
Moreton City Excelsior U23
4
Wynnum Wolves U23 Lions FC U23
6:00
To be fixed
Wynnum Wolves U23
Lions FC U23
Gold Coast Knights U23 Redlands United U23
5:00
Postponed
Gold Coast Knights U23
Redlands United U23
Mohammedan Dhaka Bashundhara Kings
10:00
Ended
Mohammedan Dhaka
1
Bashundhara Kings
2
Brothers Union Fortis FC
10:00
Ended
Brothers Union
1
Fortis FC
1
Chittagong Abahani Sheikh Jamal
10:00
Ended
Chittagong Abahani
0
Sheikh Jamal
0
IF Ready Funnefoss/Vormsund
13:00
IF Ready
Funnefoss/Vormsund
Spjelkavik Skedsmo
13:30
Spjelkavik
Skedsmo
Kristiansund 2 Lokomotiv Oslo
10:30
Ended
Kristiansund 2
1
Lokomotiv Oslo
6
Gjelleraasen Skjetten
12:00
To be fixed
Gjelleraasen
Skjetten
Nunawading Brunswick Juventus
5:00
Ended
Nunawading
3
Brunswick Juventus
5
Beaumaris Goulburn Valley Suns FC
5:00
Ended
Beaumaris
1
Goulburn Valley Suns FC
0
North Sunshine Eagles Boroondara
6:30
Ended
North Sunshine Eagles
2
Boroondara
0
Ehime FC Women AS Harima Albion Women
4:00
Ended
Ehime FC Women
2
AS Harima Albion Women
0
Speranza Takatsuki Women Iga FC Kunoichi Women
4:00
Ended
Speranza Takatsuki Women
1
Iga FC Kunoichi Women
2
Nittaidai FC Women Shizuoka Sangyo University Women
4:00
Ended
Nittaidai FC Women
1
Shizuoka Sangyo University Women
5
Orca Kamogawa FC Women Yokohama FC Seagulls Women
5:00
Ended
Orca Kamogawa FC Women
0
Yokohama FC Seagulls Women
0
Lambton Jaffas Adamstown Rosebud
4:30
Ended
Lambton Jaffas
7
Adamstown Rosebud
0
Edgeworth Eagles Maitland FC
4:30
Postponed
Edgeworth Eagles
Maitland FC
Lake Macquarie Newcastle Olympic FC
6:00
Postponed
Lake Macquarie
Newcastle Olympic FC
PK-35 Vantaa U20 Atlantis U20
10:00
Ended
PK-35 Vantaa U20
1
Atlantis U20
6
VJS Vantaa U20 KoPSe U20
10:00
Ended
VJS Vantaa U20
6
KoPSe U20
2
HJK Helsinki U20 PPJ U20
10:00
Ended
HJK Helsinki U20
1
PPJ U20
0
IA Akranes IF Vestri
14:00
IA Akranes
IF Vestri
Valur Reykjavik KA Akureyri
17:00
Valur Reykjavik
KA Akureyri
Sejong Vanesse Jeonbuk Motors II
5:00
Ended
Sejong Vanesse
0
Jeonbuk Motors II
2
Geoje Citizen FC Jinju Citizen FC
5:00
Ended
Geoje Citizen FC
3
Jinju Citizen FC
1
Pyeongtaek Citizen FC Jeonju Citizen FC
5:00
To be fixed
Pyeongtaek Citizen FC
2
Jeonju Citizen FC
3
Viggbyholms IK Skiljebo SK
11:00
Ended
Viggbyholms IK
3
Skiljebo SK
0
FC Järfälla FOC Farsta
11:00
Ended
FC Järfälla
3
FOC Farsta
1
2
live
Chipukizi FC Malindi
0'
Chipukizi FC
Malindi
Kundemba FC Zimamoto SC
0'
Kundemba FC
Zimamoto SC
Parramatta Eagles Bankstown United FC
5:00
To be fixed
Parramatta Eagles
Bankstown United FC
Camden Tigers SC Inner West Hawks
9:00
To be fixed
Camden Tigers SC
Inner West Hawks
Prospect United Gladesville Ryde Magic
9:00
To be fixed
Prospect United
Gladesville Ryde Magic
Dong Thap CLB Bong da Hue
9:00
Ended
Dong Thap
2
CLB Bong da Hue
2
Dong Nai TTBD Phu Dong
10:00
Ended
Dong Nai
0
TTBD Phu Dong
1
CLB Hoa Binh Ba Ria Vung Tau FC
10:00
Ended
CLB Hoa Binh
1
Ba Ria Vung Tau FC
0
Da Nang Long An
10:00
Ended
Da Nang
3
Long An
0
Teuta Durres FC Dinamo City
14:00
Teuta Durres
FC Dinamo City
FK Egnatia KF Tirana
14:00
FK Egnatia
KF Tirana
Vllaznia Shkoder Skenderbeu
14:00
Vllaznia Shkoder
Skenderbeu
Laci FK Kukesi
14:00
Laci
FK Kukesi
Partizani Tirana KF Erzeni
14:00
Partizani Tirana
KF Erzeni
Campbelltown City Para Hills Knights
5:30
Ended
Campbelltown City
2
Para Hills Knights
2
Adelaide Croatia Raiders Modbury Jets
5:30
Ended
Adelaide Croatia Raiders
2
Modbury Jets
3
White City FK Beograd Adelaide United U21
7:30
Ended
White City FK Beograd
2
Adelaide United U21
2
Sanfrecce Hiroshima Women Omiya Ardija Women
5:00
Ended
Sanfrecce Hiroshima Women
0
Omiya Ardija Women
2
AS Elfen Women NTV Beleza Women
5:00
Ended
AS Elfen Women
1
NTV Beleza Women
2
Tartu JK Welco Harju JK Laagri
16:00
Tartu JK Welco
Harju JK Laagri
FC Tallinn JK Tallinna Kalev II
16:00
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev II
Paide Linnameeskond II Tabasalu FC Charma
9:30
Ended
Paide Linnameeskond II
3
Tabasalu FC Charma
0
Viimsi JK FC Levadia Tallinn U21
9:30
Postponed
Viimsi JK
FC Levadia Tallinn U21
NK Zagora NK Omis
15:00
NK Zagora
NK Omis
NK Uljanik NK Halubjan
15:30
NK Uljanik
NK Halubjan
1
live
Gyori ETO Women Szekszardi Women
16'
Gyori ETO Women
0
Szekszardi Women
0
Haladas Viktoria Women Diosgyori VTK Women
14:00
Haladas Viktoria Women
Diosgyori VTK Women
Ferencvarosi Women Soroksar Women
14:00
Ferencvarosi Women
Soroksar Women
Astra Hungary Women Puskas FC Women
14:00
Astra Hungary Women
Puskas FC Women
Szent Mihaly SE Women Budaorsi SC Women
14:00
Szent Mihaly SE Women
Budaorsi SC Women
MOL Fehervar FC Women MTK Hungaria Women
14:00
MOL Fehervar FC Women
MTK Hungaria Women
FC Koper U19 NK Krka U19
11:00
Ended
FC Koper U19
3
NK Krka U19
3
2
live
FK Smiltene/BJSS Valmiera FC II
61'
FK Smiltene/BJSS
0
Valmiera FC II
3
Marupes SC JFK Ventspils
60'
Marupes SC
0
JFK Ventspils
0
Ogre United FK Tukums 2000/TSS II
14:00
Ogre United
FK Tukums 2000/TSS II
Laanemaa Haapsalu JK Trans Narva II
16:00
Laanemaa Haapsalu
JK Trans Narva II
Parnu JK FA Tartu Kalev
16:00
Parnu JK
FA Tartu Kalev
JK Nomme Kalju II Tallinna JK Legion
9:30
Ended
JK Nomme Kalju II
0
Tallinna JK Legion
1
JK Viljandi Tulevik Maardu Linnameeskond
9:30
Cancelled
JK Viljandi Tulevik
Maardu Linnameeskond
Ipswich FC Broadbeach United
8:00
Ended
Ipswich FC
2
Broadbeach United
1
Mitchelton FC Southside Eagles
8:00
Ended
Mitchelton FC
1
Southside Eagles
1
Brisbane Strikers Caboolture FC
8:00
Ended
Brisbane Strikers
3
Caboolture FC
1
Moreton City Excelsior B Logan Lightning
9:00
Ended
Moreton City Excelsior B
1
Logan Lightning
5
1
live
FC Haka SJK
56'
FC Haka
1
SJK
0
AC Oulu IF Gnistan
14:00
AC Oulu
IF Gnistan
FC Inter HJK Helsinki
16:00
FC Inter
HJK Helsinki
Rangdajied United FC Mawlai SC
9:30
Ended
Rangdajied United FC
0
Mawlai SC
1
Brisbane Olympic FC Women Peninsula Power Women
9:00
Ended
Brisbane Olympic FC Women
1
Peninsula Power Women
1
Lions FC Women Mitchelton FC Women
9:00
Ended
Lions FC Women
3
Mitchelton FC Women
1
1
live
Metta/LU FK Jelgava
13'
Metta/LU
1
FK Jelgava
0
SC Grobinas FK Auda
15:00
SC Grobinas
FK Auda
1
live
Cerro Danubio
15'
Cerro
0
Danubio
0
Miramar Misiones CA River Plate
15:30
Miramar Misiones
CA River Plate
Racing Club de Montevideo Deportivo Maldonado
18:00
Racing Club de Montevideo
Deportivo Maldonado
Penarol Montevideo Wanderers
21:00
Penarol
Montevideo Wanderers
Peninsula Power Moreton City Excelsior
7:00
Ended
Peninsula Power
0
Moreton City Excelsior
0
Gold Coast Knights Redlands United
7:00
Ended
Gold Coast Knights
4
Redlands United
1
Wynnum Wolves Lions FC
8:15
Ended
Wynnum Wolves
0
Lions FC
7
1
live
FC Flora Tallinn Parnu JK Vaprus
89'
FC Flora Tallinn
0
Parnu JK Vaprus
0
FC Kuressaare JK Tammeka Tartu
14:00
FC Kuressaare
JK Tammeka Tartu
FK Arsenal Dzyarzhynsk FC Slutsk
14:00
FK Arsenal Dzyarzhynsk
FC Slutsk
Shakhter Soligorsk BATE Borisov
16:00
Shakhter Soligorsk
BATE Borisov
Dinamo Brest FK Gomel
18:00
Dinamo Brest
FK Gomel
Atletico Nacional Medellin Women Deportivo Pereira Women
21:00
Atletico Nacional Medellin Women
Deportivo Pereira Women
America de Cali Women Llaneros Women
22:00
America de Cali Women
Llaneros Women
Cucuta Deportivo Women Junior Women
20:00
Postponed
Cucuta Deportivo Women
Junior Women
Manchester 62 FC Europa Point
17:30
Manchester 62 FC
Europa Point
1
live
FK Dainava Alytus FK Transinvest
59'
FK Dainava Alytus
0
FK Transinvest
0
Suduva Marijampole FK Dziugas Telsiai
14:00
Suduva Marijampole
FK Dziugas Telsiai
Banga Gargzdai Panevezys
16:00
Banga Gargzdai
Panevezys
Club Guarani Women Cerro Porteno Women
23:15
Club Guarani Women
Cerro Porteno Women
Csct Saksan Olimp Comrat
13:00
Csct Saksan
Olimp Comrat
CF Sparta Selemet Iskra Ribnita
13:00
CF Sparta Selemet
Iskra Ribnita
Gagauziya CS Drochia
13:00
Gagauziya
CS Drochia
Victoria Bardar Sporting Trestieni
13:00
Victoria Bardar
Sporting Trestieni
St George City FA U20 Sutherland Sharks U20
7:00
Ended
St George City FA U20
2
Sutherland Sharks U20
1
Hills United FC U20 Apia L Tigers U20
7:12
Ended
Hills United FC U20
5
Apia L Tigers U20
1
NWS Spirit FC U20 Wollongong Wolves U20
9:30
Ended
NWS Spirit FC U20
5
Wollongong Wolves U20
3
Brisbane Strikers U23 Caboolture FC U23
5:45
Ended
Brisbane Strikers U23
5
Caboolture FC U23
3
Ipswich FC U23 Broadbeach United U23
5:45
Ended
Ipswich FC U23
2
Broadbeach United U23
1
Mitchelton FC U23 Southside Eagles U23
5:45
Ended
Mitchelton FC U23
2
Southside Eagles U23
2
PPS/Old Stars TuPS
16:15
PPS/Old Stars
TuPS
Dinamo Batumi FC Telavi
17:00
Dinamo Batumi
FC Telavi
FC Telavi Kolkheti Poti
12:00
Postponed
FC Telavi
Kolkheti Poti
Torpedo Kutaisi Dinamo Batumi
12:00
Postponed
Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi
Samgurali FC Gagra
12:00
Postponed
Samgurali
FC Gagra
2
live
Sri Pahang FC Kelantan United
HT
Sri Pahang FC
0
Kelantan United
0
Terengganu Perak
15'
Terengganu
1
Perak
0
PDRM Kedah
9:30
Ended
PDRM
0
Kedah
1
1
live
SV Wals-Grünau Dornbirner SV
12'
SV Wals-Grünau
0
Dornbirner SV
0
SV Austria Salzburg SCR Altach II
15:00
SV Austria Salzburg
SCR Altach II
Hohenems TSV St. Johann
15:00
Hohenems
TSV St. Johann
FC Kufstein SVG Reichenau
12:00
To be fixed
FC Kufstein
SVG Reichenau
Dinamo Tbilisi II Kolkheti
14:00
Dinamo Tbilisi II
Kolkheti
FC Spaeri FC Gareji
15:00
FC Spaeri
FC Gareji
FC Sioni Bolnisi Aragvi Dusheti
12:30
To be fixed
FC Sioni Bolnisi
0
Aragvi Dusheti
0
Wit Georgia Lokomotiv Tbilisi
13:00
To be fixed
Wit Georgia
0
Lokomotiv Tbilisi
0
San Antonio Bulo Bulo Guabira
19:00
San Antonio Bulo Bulo
Guabira
Always Ready Blooming
21:30
Always Ready
Blooming
Real Tomayapo San Jose de Oruro
0:00
Ended
Real Tomayapo
2
San Jose de Oruro
0
Vaengir Jupiters FC Arbaer
14:00
Vaengir Jupiters
FC Arbaer
KFK Kopavogur Magni Grenivik
16:30
KFK Kopavogur
Magni Grenivik
KV Vesturbaer Sindri
17:00
KV Vesturbaer
Sindri
AS Douanes RS Yoff
17:00
AS Douanes
RS Yoff
ASC HLM Walidaan DKR
17:00
ASC HLM
Walidaan DKR
FC Ostrovets FC Lida
15:00
FC Ostrovets
FC Lida
Niva Dolbizno FK Bumprom
10:00
To be fixed
Niva Dolbizno
FK Bumprom
Volna Pinsk Belshina Bobruisk
12:00
To be fixed
Volna Pinsk
Belshina Bobruisk
Salitas FC Rahimo FC
16:00
Salitas FC
Rahimo FC
Sonabel AS Douanes Ouagadougou
16:00
Sonabel
AS Douanes Ouagadougou
Maroochydore Pine Hills
8:00
Ended
Maroochydore
5
Pine Hills
3
Souths United Taringa Rovers
8:00
Ended
Souths United
1
Taringa Rovers
2
Holland Park Hawks North Lakes United
9:00
Ended
Holland Park Hawks
3
North Lakes United
0
Western Strikers Sturt Lions
5:30
Ended
Western Strikers
2
Sturt Lions
0
Cumberland United Adelaide Victory
5:30
Ended
Cumberland United
2
Adelaide Victory
0
Salisbury United Playford
6:30
Ended
Salisbury United
2
Playford
2
West Adelaide Vipers FC
8:00
Ended
West Adelaide
3
Vipers FC
2
Adelaide Cobras Adelaide Blue Eagles
9:30
Ended
Adelaide Cobras
2
Adelaide Blue Eagles
3
KFG Gardabaer Haukar
14:00
KFG Gardabaer
Haukar
Volsungur UMF Selfoss
14:00
Volsungur
UMF Selfoss
KF Fjallabyggd Vikingur Olafsvik
14:00
KF Fjallabyggd
Vikingur Olafsvik
Throttur Vogar Hottur/Huginn
15:00
Throttur Vogar
Hottur/Huginn
Kormakur/Hvot Reynir Sandgerdi
16:00
Kormakur/Hvot
Reynir Sandgerdi
Aegir Thorlakshofn KF Fjallabyggd
16:00
Aegir Thorlakshofn
KF Fjallabyggd
3
live
Kolbotn Women Lyn Women
56'
Kolbotn Women
1
Lyn Women
1
Rosenborg Women Asane Women
59'
Rosenborg Women
1
Asane Women
1
Stabaek Women Røa Women
59'
Stabaek Women
1
Røa Women
0
Arna Bjornar Women SK Brann Women
14:45
Arna Bjornar Women
SK Brann Women
Avaldsnes Women SK Brann Women
14:45
Cancelled
Avaldsnes Women
SK Brann Women
2
live
Ringmahon Rangers College Corinthians FC
11'
Ringmahon Rangers
0
College Corinthians FC
1
Bandon AFC Midleton FC
15'
Bandon AFC
0
Midleton FC
1
Rockmount Carrigaline United
16:00
Rockmount
Carrigaline United
1
live
SV Baumit Peggau USV Taucher Erdbau Eggersdorf
39'
SV Baumit Peggau
0
USV Taucher Erdbau Eggersdorf
1
KI Klaksvik II FC Suduroy
14:15
KI Klaksvik II
FC Suduroy
NSI Runavik II B36 Torshavn II
14:45
NSI Runavik II
B36 Torshavn II
Vikingur Gota II FC Hoyvik
15:00
Vikingur Gota II
FC Hoyvik
Piriapolis FC CA Barrio Olimpico
22:00
Piriapolis FC
CA Barrio Olimpico
SV River Plate Racing Club Aruba
0:00
Ended
SV River Plate
0
Racing Club Aruba
2
Sporting Cristal Women UNSAAC Women
18:00
Sporting Cristal Women
UNSAAC Women
Universitario de Deportes Women Alianza Lima Women
1:30
Ended
Universitario de Deportes Women
0
Alianza Lima Women
0
Nacional Sucre Atletico Sucre
19:00
Nacional Sucre
Atletico Sucre
Stormers San Lorenzo Fancesa
23:00
Stormers San Lorenzo
Fancesa
West Torrens Birkalla Reserves Fulham United FC Reserves
2:45
Ended
West Torrens Birkalla Reserves
5
Fulham United FC Reserves
1
Salisbury United Reserves Playford Reserves
2:45
Ended
Salisbury United Reserves
3
Playford Reserves
0
Western Strikers Reserves Sturt Lions Reserves
3:15
Ended
Western Strikers Reserves
0
Sturt Lions Reserves
5
Cumberland United Reserves Adelaide Victory Reserves
3:15
Ended
Cumberland United Reserves
3
Adelaide Victory Reserves
0
Adelaide Cobras Reserves Adelaide Blue Eagles Reserves
7:15
Ended
Adelaide Cobras Reserves
1
Adelaide Blue Eagles Reserves
1
West Adelaide Reserves Vipers FC Reserves
5:45
To be fixed
West Adelaide Reserves
Vipers FC Reserves
Edgeworth Eagles Reserves Maitland FC Reserves
2:30
To be fixed
Edgeworth Eagles Reserves
Maitland FC Reserves
Lambton Jaffas Reserves Adamstown Rosebud Reserves
2:30
To be fixed
Lambton Jaffas Reserves
Adamstown Rosebud Reserves
Lake Macquarie Reserves Newcastle Olympic FC Reserves
4:00
To be fixed
Lake Macquarie Reserves
Newcastle Olympic FC Reserves
FC Tatran Presov Women GFC Topolcany Women
13:00
FC Tatran Presov Women
GFC Topolcany Women
SKF Zilina Women FC Petrzalka Women
14:00
SKF Zilina Women
FC Petrzalka Women
Slovan Bratislava Women Dukla Banska Bystrica Women
9:00
Ended
Slovan Bratislava Women
1
Dukla Banska Bystrica Women
1
MFK Ruzomberok Women Spartak Trnava Women
9:00
Ended
MFK Ruzomberok Women
5
Spartak Trnava Women
2
Khovd Khangarid Klub
8:15
Ended
Khovd
1
Khangarid Klub
2
Khoromkhon Club Deren FC
11:15
To be fixed
Khoromkhon Club
Deren FC
FC Santa Coloma AC d'Escaldes
18:30
FC Santa Coloma
AC d'Escaldes
Essendon Royals Women Brunswick Juventus Women
5:00
Ended
Essendon Royals Women
1
Brunswick Juventus Women
0
Alamein FC Women Preston Lions Women
5:00
Ended
Alamein FC Women
1
Preston Lions Women
3
South Melbourne Women Calder Utd SC Women
6:00
Ended
South Melbourne Women
3
Calder Utd SC Women
1
Boroondara Eagles Women Box Hill Women
10:00
Ended
Boroondara Eagles Women
1
Box Hill Women
1
Heidelberg United Women FV Emerging Women
6:00
Postponed
Heidelberg United Women
FV Emerging Women
Tauranga City AFC Manurewa AFC
3:00
Ended
Tauranga City AFC
2
Manurewa AFC
1
Auckland United FC East Coast Bays
3:00
Ended
Auckland United FC
2
East Coast Bays
0
Melville United Western Springs AFC
5:00
Ended
Melville United
1
Western Springs AFC
4
Hamilton Wanderers AFC Birkenhead United
5:30
Ended
Hamilton Wanderers AFC
1
Birkenhead United
4
Viking FK Women Kil Hemne Women
10:30
Ended
Viking FK Women
1
Kil Hemne Women
6
Adelaide Croatia Raiders Reserves Modbury Jets Reserves
3:00
Ended
Adelaide Croatia Raiders Reserves
2
Modbury Jets Reserves
0
Campbelltown Reserves Para Hills Reserves
3:15
Ended
Campbelltown Reserves
2
Para Hills Reserves
0
Adelaide Comets Reserves Croydon FC Reserves
3:15
Ended
Adelaide Comets Reserves
2
Croydon FC Reserves
6
Adelaide City Reserves Metrostars Reserves
3:15
Ended
Adelaide City Reserves
3
Metrostars Reserves
1
South Adelaide Reserves Adelaide Olympic Reserves
3:15
To be fixed
South Adelaide Reserves
Adelaide Olympic Reserves
Iberia CD Municipal Mejillones
19:00
Iberia
CD Municipal Mejillones
Deportes Union Companias Puente Alto
19:00
Deportes Union Companias
Puente Alto
Colchagua CD Chimbarongo FC
20:00
Colchagua CD
Chimbarongo FC
Zhejiang Hangzhou Women Shandong Women
7:00
Ended
Zhejiang Hangzhou Women
0
Shandong Women
1
Guangdong Meizhou Women Wuhan Jiangda University Women
7:00
Ended
Guangdong Meizhou Women
1
Wuhan Jiangda University Women
1
Northern Tigers FC Women Illawarra Stingrays Women
8:30
Ended
Northern Tigers FC Women
3
Illawarra Stingrays Women
2
Ferencvarosi U19 Ujpest U19
8:00
Ended
Ferencvarosi U19
2
Ujpest U19
0
Puskas Academy U19 Debreceni U19
11:00
Ended
Puskas Academy U19
2
Debreceni U19
2
Adelaide Comets Women West Torrens Birkalla Women
3:30
Ended
Adelaide Comets Women
3
West Torrens Birkalla Women
0
Deportivo Municipal Santos FC
20:00
Deportivo Municipal
Santos FC
Okwawu United Golden Kick SC
15:00
Okwawu United
Golden Kick SC
University Azzurri FC Hellenic AC
6:30
Ended
University Azzurri FC
4
Hellenic AC
1
3
live
Civil Service Utd Bangwe All Stars
40'
Civil Service Utd
0
Bangwe All Stars
1
Moyale Barracks Chitipa United
40'
Moyale Barracks
0
Chitipa United
1
Mighty Wanderers Karonga United
43'
Mighty Wanderers
1
Karonga United
0
Malvern City Mazenod Victory
5:00
Ended
Malvern City
2
Mazenod Victory
0
North Geelong Melbourne City NPL
5:00
Ended
North Geelong
0
Melbourne City NPL
3
Eastern Lions Werribee City
5:00
Ended
Eastern Lions
1
Werribee City
1
Kingston City Caroline Springs George Cross FC
9:00
Ended
Kingston City
2
Caroline Springs George Cross FC
3
Belconnen United Women Canberra Olympic Women
3:45
Ended
Belconnen United Women
2
Canberra Olympic Women
0
HFX Wanderers Cavalry FC
18:00
HFX Wanderers
Cavalry FC
Pacific FC (CA) Forge FC
21:00
Pacific FC (CA)
Forge FC
SCR Altach/FFC Vorderland Women FC Lustenau/Dornbirn Women
13:00
SCR Altach/FFC Vorderland Women
FC Lustenau/Dornbirn Women
Young Lions DPMM FC
10:00
Ended
Young Lions
1
DPMM FC
2
Tsunami Azul Women Saprissa Women
20:00
Tsunami Azul Women
Saprissa Women
Puerto Viejo FC Women Alajuelense Women
20:00
Puerto Viejo FC Women
Alajuelense Women
Dimas Escazu Women Sporting FC Women
1:00
Ended
Dimas Escazu Women
2
Sporting FC Women
0
FC Balti Dacia Buiucani
13:00
FC Balti
Dacia Buiucani
FC Milsami CS Petrocub
15:00
FC Milsami
CS Petrocub
Zimbru Chisinau Sheriff Tiraspol
17:00
Zimbru Chisinau
Sheriff Tiraspol
SC Casablanca Women AJN Larache Women
16:00
SC Casablanca Women
AJN Larache Women
SC Chabab Mohammedia Women AMLFF Laayoune Women
11:00
Ended
SC Chabab Mohammedia Women
1
AMLFF Laayoune Women
1
Hobart City Beachside FC Hobart United
4:30
Ended
Hobart City Beachside FC
1
Hobart United
3
Hobart City FC Hobart United
4:30
Ended
Hobart City FC
1
Hobart United
3
ACS Viitorul Arad CS Vointa Macea
8:00
Ended
ACS Viitorul Arad
5
CS Vointa Macea
0
CSO Teleajenul Valeni de Munte CSO Boldesti Scaieni
8:00
Ended
CSO Teleajenul Valeni de Munte
0
CSO Boldesti Scaieni
0
Adelaide Comets Reserves Women West Torrens Birkalla Women Reserves
1:30
Ended
Adelaide Comets Reserves Women
2
West Torrens Birkalla Women Reserves
2
Metro United FC Reserves Women Sturt Lions Women Reserves
7:30
Ended
Metro United FC Reserves Women
4
Sturt Lions Women Reserves
0
UCD Waves Women Shelbourne Women
14:00
UCD Waves Women
Shelbourne Women
Cork City Women Shamrock Rovers Women
16:00
Cork City Women
Shamrock Rovers Women
FC Treaty United Women Peamount Utd Women
16:00
FC Treaty United Women
Peamount Utd Women
Sligo Rovers Women Bohemians Dublin Women
18:00
Sligo Rovers Women
Bohemians Dublin Women
Athlone Town Women Wexford Youths Women
18:30
Athlone Town Women
Wexford Youths Women
Trafalgar Southstars Bath United
22:00
Trafalgar Southstars
Bath United
Devonport City Glenorchy Knights FC
4:30
Ended
Devonport City
1
Glenorchy Knights FC
1
Riverside Olympic Clarence Zebras FC
6:30
Ended
Riverside Olympic
1
Clarence Zebras FC
2
Kingborough Lions Launceston United
6:45
Ended
Kingborough Lions
5
Launceston United
0
Launceston City South Hobart
6:45
Ended
Launceston City
1
South Hobart
2
SWQ Thunder Women Gold Coast Knights Women
7:00
Ended
SWQ Thunder Women
0
Gold Coast Knights Women
4
Robina City Women Logan Lightning Women
5:00
Postponed
Robina City Women
Logan Lightning Women
Waterside Karori Island Bay United
2:30
Ended
Waterside Karori
2
Island Bay United
1
Stop Out Wellington Phoenix Reserves
2:30
Ended
Stop Out
1
Wellington Phoenix Reserves
1
Wellington Olympic Miramar Rangers
3:45
Ended
Wellington Olympic
3
Miramar Rangers
0
North Wellington AFC Western Suburbs
4:00
Ended
North Wellington AFC
1
Western Suburbs
5
Stoke Port Vale
12:46
Ended
Stoke
7
Port Vale
0
UB Mazaalainuud Kharaatsai
2:15
Ended
UB Mazaalainuud
3
Kharaatsai
0
Khukh Chononuud Alliance ZHR
5:15
Ended
Khukh Chononuud
2
Alliance ZHR
3
FC Dikhil CF Gendarmerie Nationale
14:30
FC Dikhil
CF Gendarmerie Nationale
Atlantico FC Atletico Pantoja
20:00
Atlantico FC
Atletico Pantoja
Cibao FC Moca FC
20:00
Cibao FC
Moca FC
Enko Plovdiv Women FC Puldin Women
8:00
To be fixed
Enko Plovdiv Women
0
FC Puldin Women
0
JFA Academy Women FC Yamato Sylphid Women
5:00
To be fixed
JFA Academy Women
FC Yamato Sylphid Women
Canberra Olympic Canberra Croatia FC
5:00
Ended
Canberra Olympic
1
Canberra Croatia FC
4
Yoogali SC Cooma Tigers
5:15
Ended
Yoogali SC
0
Cooma Tigers
4
Monaro Panthers Tuggeranong Utd
7:45
Ended
Monaro Panthers
1
Tuggeranong Utd
1
Avondale U23 Port Melbourne U23
2:00
Ended
Avondale U23
1
Port Melbourne U23
1
Moreland City U23 Dandenong Thunder U23
2:30
Ended
Moreland City U23
3
Dandenong Thunder U23
0
Manningham Utd Blues U23 Altona Magic U23
2:45
Ended
Manningham Utd Blues U23
0
Altona Magic U23
3
Hume City U23 Oakleigh Cannons U23
6:15
Ended
Hume City U23
0
Oakleigh Cannons U23
0
ZFK Radnicki 1923 Women ZFK TSC Women
15:00
ZFK Radnicki 1923 Women
ZFK TSC Women
ZFK Masinac Women Vojvodina Women
15:00
ZFK Masinac Women
Vojvodina Women
ZFK Spartak Doo Women ZFK Sloga Women
9:00
Ended
ZFK Spartak Doo Women
4
ZFK Sloga Women
3
ZFK Spartak Subotica Women II ZFK Sloga Women
9:00
To be fixed
ZFK Spartak Subotica Women II
ZFK Sloga Women
Seekirchen SK Adnet
15:00
Seekirchen
SK Adnet
Zetech Sparks FC Women KSL FC Women
6:00
Ended
Zetech Sparks FC Women
2
KSL FC Women
2
Nsoatreman FC Legon Cities FC
15:00
Nsoatreman FC
Legon Cities FC
Manningham United Blues Altona Magic
5:00
Ended
Manningham United Blues
4
Altona Magic
5
Moreland City SC Dandenong Thunder
5:00
Ended
Moreland City SC
4
Dandenong Thunder
0
Avondale Port Melbourne SC
5:00
Ended
Avondale
5
Port Melbourne SC
1
Hume City Oakleigh Cannons
9:00
Ended
Hume City
0
Oakleigh Cannons
2
JK Tammeka Tartu Women Tallinna FC Ararat Women
9:30
Ended
JK Tammeka Tartu Women
3
Tallinna FC Ararat Women
1
Ho Chi Minh II Women Son La Women
9:00
Ended
Ho Chi Minh II Women
2
Son La Women
1
Thai Nguyen Women Ho Chi Minh Women
9:00
To be fixed
Thai Nguyen Women
1
Ho Chi Minh Women
3
AC Port Of Spain Club Sando
20:00
AC Port Of Spain
Club Sando
1
live
Don Bosco Garelli United Tuloy FC
15'
Don Bosco Garelli United
0
Tuloy FC
2
Manila Digger FC United City
10:15
Ended
Manila Digger FC
2
United City
4
Monaro Panthers U23 Tuggeranong United U23
5:30
Ended
Monaro Panthers U23
3
Tuggeranong United U23
2
Canberra Olympic U23 Canberra FC U23
2:30
To be fixed
Canberra Olympic U23
Canberra FC U23
Yoogali SC U23 Cooma Tigers U23
3:15
To be fixed
Yoogali SC U23
Cooma Tigers U23
Eastern Lions U23 Werribee City U23
2:30
Ended
Eastern Lions U23
4
Werribee City U23
2
Kingston City U23 Caroline Springs George Cross U23
6:45
Ended
Kingston City U23
2
Caroline Springs George Cross U23
3
Adamstown Rosebud Women Broadmeadow Magic Women
8:00
Ended
Adamstown Rosebud Women
2
Broadmeadow Magic Women
5
HUSA Agadir Raja Casablanca
16:00
HUSA Agadir
Raja Casablanca
MAT Tetouan MAS Fes
19:00
MAT Tetouan
MAS Fes
Riverside Olympic Women Taroona Women
2:00
Ended
Riverside Olympic Women
2
Taroona Women
2
Devonport City Women Glenorchy Knights Women
2:15
Ended
Devonport City Women
2
Glenorchy Knights Women
2
Kingborough Lions Women Launceston United Women
2:15
Ended
Kingborough Lions Women
4
Launceston United Women
3
Szombathelyi Haladas U19 Nyiregyhaza Spartacus U19
8:00
Ended
Szombathelyi Haladas U19
7
Nyiregyhaza Spartacus U19
0
BVSC Zuglo U19 Pecsi MFC U19
11:00
Ended
BVSC Zuglo U19
1
Pecsi MFC U19
3
Hang Yuan FC Women Taipei Bravo Women
8:00
Ended
Hang Yuan FC Women
2
Taipei Bravo Women
0
Hualian Women Taoyuan Mars Women
10:00
Ended
Hualian Women
2
Taoyuan Mars Women
1
Hualian Women Inter Taoyuan FC Women
10:00
To be fixed
Hualian Women
Inter Taoyuan FC Women
Middleham United FC Portsmouth Bombers
20:00
Middleham United FC
Portsmouth Bombers
Sagicor South East FC Mahaut Soca Strikers
22:30
Sagicor South East FC
Mahaut Soca Strikers
Al-Arabi Doha U21 Al-Ahli Doha U21
15:45
Al-Arabi Doha U21
Al-Ahli Doha U21
Al-Shamal U21 Al Duhail U21
15:45
Al-Shamal U21
Al Duhail U21
Al-Wakrah SC U21 Umm Salal U21
15:45
Al-Wakrah SC U21
Umm Salal U21
West Canberra Wanderers FC Canberra White Eagles
3:00
Ended
West Canberra Wanderers FC
2
Canberra White Eagles
1
Wagga City Wanderers Brindabella Blues FC
4:15
Ended
Wagga City Wanderers
4
Brindabella Blues FC
1
Queanbeyan City ANU FC
5:00
To be fixed
Queanbeyan City
ANU FC
1
live
Black Bulls Ferroviario Beira
15'
Black Bulls
0
Ferroviario Beira
0
Malvern City Reserves Mazenod Reserves
3:00
Ended
Malvern City Reserves
3
Mazenod Reserves
0
Rewa FC Auckland City
22:00
Rewa FC
Auckland City
DC Elite 2021 Women Lanchkhuti Women
12:00
To be fixed
DC Elite 2021 Women
Lanchkhuti Women
Lee Man FC Sham Shui Po
7:00
Ended
Lee Man FC
1
Sham Shui Po
2
Riverside Olympic U21 Clarence Zebras FC U21
4:15
Ended
Riverside Olympic U21
3
Clarence Zebras FC U21
0
Kingborough Lions U21 Launceston United U21
4:30
Ended
Kingborough Lions U21
3
Launceston United U21
3
Pirin Blagoevgrad U19 Marek Dupnitsa U19
8:00
Ended
Pirin Blagoevgrad U19
4
Marek Dupnitsa U19
1
Beachside FC 2 Hobart United Reserves
2:15
Ended
Beachside FC 2
1
Hobart United Reserves
8
Souths United U23 Taringa Rovers U23
5:45
Ended
Souths United U23
0
Taringa Rovers U23
1
Tafic FC Orapa United
18:00
Tafic FC
Orapa United
1
live
FK Istiqlol Dushanbe Fk Ravshan Kulob
58'
FK Istiqlol Dushanbe
1
Fk Ravshan Kulob
0